Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Майже половина росіян вважає "пряму лінію" Путіна "показухою"

Розмір тексту:   Розділ: Інші новини Опублікував: Володимир Мула17 квітня 2015 р., 14:07
Майже половина росіян вважає "пряму лінію" Путіна "показухою"

46% росіян не хотіли задавати президенту РФ Володимиру Путіну питання, вважаючи пряму лінію "показухою" і не сподіваючись отримати відповідь.

Про це свідчать результати опитування фонду "Общественное мнение" (ФОМ), яке проводили 11-12 квітня серед 1500 респондентів в 43 регіонах РФ, пише "Комерсант".

72% опитаних знали, що 16 квітня Путін проведе пряму лінію. 27% росіян були не в курсі цього.

Більше інших про підготовку прямої лінії були поінформовані росіяни старше 60 років (86% у цій віковій групі). Дивитися спілкування президента з населенням планували 59%, частіше інших про це заявляли теж люди похилого віку (81% серед них).

Чверть опитаних не збиралася дивитися пряму лінію.

46% опитаних не хотіли задавати Путіну питання, тому що "все одно на всі він не встигне відповісти". Пряма лінія, на їхню думку, – "це все показуха", "нічого на краще не зміниться".

Питання про добробут громадян хотіли б поставити своєму президенту 15% росіян. Їх, зокрема, цікавили теми "боротьби зі зростанням цін", "підвищення зарплат", а також "можливості поліпшення життя людей у цілому".

Ще 10% запитали б президента про соціальні виплати й пільги, 4% – про економічні проблеми, по 3% – про боротьбу з корупцією, про боротьбу з безробіттям, про житлові проблеми, про проблеми ЖКГ і про охорону здоров'я.

1% респондентів бажали висловити президенту "слова підтримки й схвалення його роботи".

Президент ФОМ Олександр Ослон сказав виданню, що в 46% тих, хто не хотів нічого запитувати в президента, входить "чітка група населення, яка негативно ставиться до Володимира Путіна", ті, "хто розуміє, що їхні проблеми – це рівень начальник ЖЕКу, а не президента", і ті, хто "не може сформулювати своє питання".

А політолог Григорій Добромелов вважає, що формат прямої лінії себе вичерпує: "Коли ця передача лише з'явилася, вона була вкрай популярна й затребувана, але за 15 років від неї втомилися".

За його словами, частина населення зрозуміла, що їхні питання нічого не змінять.

"Сам Путін втомився від цього щорічного спілкування у прямому ефірі, а пряма лінія набуває ритуального характеру. На програму приходять ритуальні персонажі – (екс-міністр фінансів) Олексій Кудрін, (головний редактор "Эхо Москвы") Олексій Венедиктов. Президентові обов'язково надходять прохання від громадян, і він, як фокусник, дістає з циліндра кролика й вирішує проблеми", - сказав політолог.

Добромелов зазначає, що громадяни не чекають сенсацій від прямої лінії і вона "уже не викликає в населення ентузіазму".

Крім того, на думку політолога, пряма лінія "розрахована на людей літніх, які можуть у будній день сісти біля телеекранів, молодь і ті, хто працює, навряд чи можуть сидіти вдень у четвер 3-4 години біля телевізора".

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: УП
Теги: Росія Путін 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим