Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

"Інтер" у прямому ефірі покаже поєдинки "Динамо" у рамках Об'єднаного турніру з футболу

Розмір тексту:   Розділ: Спорт на ТБ Опублікував: Володимир Мула13 червня 2013 р., 15:03
"Інтер" у прямому ефірі покаже поєдинки "Динамо" у рамках Об'єднаного турніру з футболу

Телеканал "Інтер" у прямому ефірі покаже поєдинки ФК "Динамо" (Київ) у рамках Об'єднаного турніру з футболу.

У четвер, 27 червня, на каналі відбудеться перша трансляція футбольного матчу зі стадіону "Хімки" у Москві. Українські вболівальники зможуть спостерігати за протистоянням легендарних футбольних команд - "Динамо" (Київ) і "Спартак" (Москва).

Як відомо, у турнірі беруть участь лідери українського та російського футболу - "Динамо" Київ, "Шахтар" Донецьк, "Зеніт" Санкт-Петербург і "Спартак". Чотири легендарні команди - дві з України, дві з Росії - змагатимуться протягом 2 тижнів. Кожна зіграє чотири матчі - по два вдома і два на виїзді - проти двох команд з іншої країни. Команди не гратимуть проти своїх внутрішніх конкурентів.

Той, хто набере більшу кількість очок, стане переможцем. У разі рівності за очками для визначення чемпіона буде враховуватися різниця м'ячів.

Розклад трансляцій Об'єднаного турніру на "Інтері":

27 червня: "Спартак" Москва - "Динамо" Київ (стадіон "Хімки", Москва);
30 червня: "Зеніт" Санкт-Петербург - "Динамо" Київ (НСК "Олімпійський", Київ);
3 липня: "Динамо" Київ - "Зеніт" Санкт-Петербург (НСК "Олімпійський", Київ);
7 липня: "Динамо" Київ - "Спартак" Москва (НСК "Олімпійський", Київ).

Час трансляцій буде оголошено додатково.

"Я радий, що телеканал "Інтер" транслюватиме матчі Об'єднаного турніру з футболу за участю легендарного клубу "Динамо" (Київ). Упевнений, що це футбольне протистояння сильних команд України та Росії, що має свою цікаву історію, стане не тільки знаковим спортивним змаганням і унікальним подарунком шанувальникам футболу, а й резонансною подією для всіх телеглядачів двох країн" - коментує Голова правління телеканалу "Інтер" Єгор Бенкендорф.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: Телепростір
Теги: Динамо телеканал Інтер 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим