Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Лише 35% росіян довіряють телебаченню

Розмір тексту:   Розділ: Аналітика ТБ. Світ Опублікував: Володимир Мула24 липня 2012 р., 12:34
Лише 35% росіян довіряють телебаченню

Рівень довіри росіян до телевізійної інформації впав до історичного мінімуму: за підсумками 2011 року лише 35 відсотків населення Росії вважають телебачення об'єктивним медіа.

Про це свідчать результати дослідження компанії Synovate Comcon.

Так за результатами дослідження за 2011 рік кількість росіян, які довіряють телевізору, скоротилася на п'ять відсотків – на рік раніше цей показник становив 40 відсотків.

Як наголошується, рівень довіри до журналів у 2011 році вперше перевищив рівень довіри до ТБ і склав 36 відсотків. Рівень довіри до газет від 2010 до 2011 року піднявся на один відсоток - до 35 відсотків.

Як з'ясувала Synovate Comcon, найбільш об'єктивним медіаджерелом у 2011 році росіяни визнали інтернет - йому довіряють 40 відсотків населення країни. Такий показник також став історичним рекордом.

Найнижчий рівень довіри телебаченню був зафіксований у віковій групі від 20 до 54 років - 33 відсотки. Серед молодих людей до 20 років та пенсіонерів телебаченню довіряють 37 відсотків. Інтернету найбільше довіряють молоді люди від 16 до 19 років (серед них цей показник склав 47 відсотків), а найменше - люди старше 35 років (36 відсотків).

Нагадаємо, що 11 липня російський парламент прийняв у другому і третьому читаннях законопроект, що передбачає створення єдиного реєстру сайтів із забороненою інформацією. Користувачі Рунету раніше висловили протест проти цього закону, назвавши його введенням цензури.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим