Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Завтра відбудеться ювілейна церемонія нагородження "Телетріумф 2010"

Розмір тексту:   Розділ: Ексклюзив Опублікував: Володимир Мула13 жовтня 2010 р., 14:30
Завтра відбудеться ювілейна церемонія нагородження "Телетріумф 2010"
"Телетріумф 2010"

Завтра, 14 жовтня 2010 року, у Жовтневому палаці відбудеться ювілейна церемонія нагородження переможців Національної телевізійної премії "Телетріумф 2010".

Десята, ювілейна премія відбудеться за нових правил в інноваційному форматі.

Цьогорічна премія має найбільшу на всю історію кількість номінацій – 45. До них – ще дві додаткові: "Спеціальний приз премії "Телетріумф", де номінують і голосують тільки члени експертної колегії та "За особливий внесок у розвиток українського телебачення" – спеціальна премія Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

ТелеПростір пропонує своїм користувачам ознайомитись з переліком номінантів на здобуття премії, які ввійшли до шорт-листа "Телетріумфу 2010":

1. Програма будь-якого формату — регіон 

 

Програма будь-якого формату — регіон

 

"7 Днів Сіті"

ТОВ "Гравіс", телеканал Сіті

Львів. Хроніки древнього міста

НТА - Незалежне телевізійне Агентство

Програма "Легенди Сіті"

ТОВ "Гравіс", телеканал Сіті

 

 2. Інформаційна програма — регіон 

Інформаційна програма — регіон

Інформаційна програма "День"

Рівненська обласна державна телерадіокомпанія

Щоденна інформаційна програма "День Сіті"

ТОВ "Гравіс", телеканал Сіті

Щоденний інформаційний випуск новин "Наш репортер"

АТ "Телерадіокомпанія "Люкс"

 

3. Ведучий/ведуча програми будь-якого формату — регіон

 

Ведучий/ведуча програми будь-якого формату — регіон

 

Данилов Віктор Євгенович

ТОВ "Телерадіокомпанія Рівне 1"

Добровольська Людмила Георгіївна

ТОВ "Гравіс", телеканал Сіті

Людмила Кононенко

ДКП "Телерадіокомпанія "Київ"

 

 4. Україномовний переклад 

Україномовний переклад

Серіал "Теорія брехні"

ТОВ "ТРК "Студія "1+1"

Флінтстоуни

Телевізійна виробнича компанія "Студія Пілот"

Художній фільм "Катинь"

Національна телекомпанія України

 

5. Телевізійний дизайн

Телевізійний дизайн

Дизайн програми "Битва екстрасенсів-6. Чорні та білі"

ЗАТ "ММЦ-СТБ"

Заставка проекту " БУМ" - " Битва Українських міст"

АТЗТ "Українська незалежна ТВ-корпорацiя". Телеканал "ІНТЕР"

Оформлення телеканалу "НТН"

ТОВ "Телестудія" Служба інформації"(телеканал НТН)

Пакет графічного оформлення сезону осінь/зима 2009/2010

ТОВ "Телерадіокомпанія "Студія "1+1"

 

 6. Промокампанія 

Промокампанія

Анонс " БУМу" - " Битви Українських Міст"

АТЗТ "Українська незалежна ТВ-корпорацiя". Телеканал "ІНТЕР"

Промокампанія талант-шоу "Україна має талант-2"

ЗАТ "ММЦ-СТБ"

Чемпіонат світу з футболу ФІФА 2010. Промокампанія трансляції

Міжнародна комерційна телерадіокомпанія ICTV

 

  7. Телевізійна новела 

Телевізійна новела

Серіал " Обручка"

АТЗТ "Українська незалежна ТВ-корпорацiя". Телеканал "ІНТЕР"

Серіал " Сусіди"

АТЗТ "Українська незалежна ТВ-корпорацiя". Телеканал "ІНТЕР"

Теленовела "Тільки кохання"

ТОВ "Телерадіокомпанія "Студія "1+1"

 

8. Телевізійний художній серіал

Телевізійний художній серіал

"Небо в огне"

Star Media

Серіал "Глухар"

ЗАТ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "УКРАЇНА"

Серіал " Свати"

АТЗТ "Українська незалежна ТВ-корпорацiя". Телеканал "ІНТЕР

 

9. Телевізійний художній фільм/міні-серіал

 

Телевізійний художній фільм/ міні-серіал

 

Мюзикл " Як козаки..."

АТЗТ "Українська незалежна ТВ-корпорацiя". Телеканал "ІНТЕР"

"Паршиві вівці"

FILM.UA

Фільм " Двоє"

АТЗТ "Українська незалежна ТВ-корпорацiя". Телеканал "ІНТЕР"

 

10. Телевізійний документальний серіал 

Телевізійний документальний серіал

Документальний фільм "Последний гетман" з циклу "Тайная история Украины"

Студія Дмитрия Харитонова

"Епоха футболу"

Міжнародна комерційна телерадіокомпанія ICTV

 

11. Телевізійний документальний фільм

Телевізійний документальний фільм

Доктор Хайм. Експерименти над людьми

АТЗТ "Українська незалежна ТВ-корпорацiя". Телеканал "ІНТЕР"

Документальній фільм "Пуля для комдива, или Тайна гибели Щорса"

Студія Дмитрия Харитонова

Документальний фільм "Спадщина Андрея Шептицького"

Рекламно-продюсерский центр "СТАР-ТВ"

 

12. Дитяча програма 

Дитяча програма

Дитяча програма "Марічкин кінозал"

ТОВ "ТРК "Студія "1+1"

"Живчик-Старти"

ТОВ „Новий канал”

Програма " Найрозумніший"

АТЗТ "Українська незалежна ТВ-корпорацiя". Телеканал "ІНТЕР"

 

13. Спортивна програма 

Спортивна програма

Програма Спорт-репортер

ТОВ „Новий канал”

Спортивна програма "Третій тайм"

Міжнародна комерційна телерадіокомпанія ICTV

 

14.  Історична програма 

Історична програма

"Великая война"

Star Media

"Легенди Бандитського Києва"

ТОВ "Телестудія" Служба інформаціі "(телеканал НТН)

Щотижнева програма "У пошуках істини" (фільм "Подвійне життя Йосипа Сталіна")

ЗАТ "ММЦ-СТБ"

 

15. Гумористична програма 

Гумористична програма

"Велика різниця по-українськи"

Міжнародна комерційна телерадіокомпанія ICTV

"Пороблено в Україні"

АТЗТ "Українська незалежна ТВ-корпорацiя". Телеканал "ІНТЕР"

Файна Юкрайна

ТОВ „Новий канал”

 

  16. Пізнавальна програма. Стиль життя

 

Пізнавальна програма. Стиль життя

Програма "Знак якості"

АТЗТ "Українська незалежна ТВ-корпорацiя". Телеканал "ІНТЕР"

Програма "Світське життя з Катериною Осадчою"

ТОВ "Телерадіокомпанія "Студія "1+1"

Програма "Школа лікаря Комаровського"

АТЗТ "Українська незалежна ТВ-корпорацiя". Телеканал "ІНТЕР"

 

 17. Соціально-політичне шоу

Соціально-політичне шоу

"Велика політика з Євгеном Кисельовим"

АТЗТ "Українська незалежна ТВ-корпорацiя". Телеканал "ІНТЕР"

Загальнонаціональна премія „Гордість країни 2009”. Панасівська Оксана Олексіївна

ТОВ „Новий канал”

"Свобода слова" з Андрієм Куликовим

Міжнародна комерційна телерадіокомпанія ICTV

 

18. Телевізійна гра

Телевізійна гра

"БУМ" – "Битва Українських міст"

АТЗТ "Українська незалежна ТВ-корпорацiя". Телеканал "ІНТЕР"

Караоке на майдані

Cтудія В.І.К.

Програма "Хто проти блондинок?"

ТОВ „Новий канал”

 

  19. Розважальне шоу

Розважальне шоу

Програма "Вечірній Квартал"

АТЗТ "Українська незалежна ТВ-корпорацiя". Телеканал "ІНТЕР"

Талант-шоу "Україна має талант-2"

ЗАТ "ММЦ-СТБ"

"Фабрика зірок 3"

ТОВ „Новий канал”

 

 20. Спеціальний репортаж

Спеціальний репортаж

Документальний фільм "Танго з Дакаром"

АТЗТ "Українська незалежна ТВ-корпорацiя". Телеканал "ІНТЕР"

Програма "Агенти впливу", репортаж " Смерть на віражі"

Телеканал "НТН"

"Програма Максимум в Україні"

Міжнародна комерційна телерадіокомпанія ICTV

Спеціальний репортаж "У бога за пазухою"

ТОВ "ТРК "Студія "1+1"

 

  21. Інформаційно-аналітична програма

Інформаційно-аналітична програма

Інформаційно-аналітична програма "ТСН-Тиждень"

ТОВ "ТРК "Студія "1+1"

"Факти тижня з Оксаною Соколовою"

Міжнародна комерційна телерадіокомпанія ICTV

Шустер Live

ЗАТ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "УКРАЇНА"

 

 22. Інформаційна програма 

Інформаційна програма

Програма " Подробиці"

АТЗТ "Українська незалежна ТВ-корпорацiя". Телеканал "ІНТЕР"

"Факти"

Міжнародна комерційна телерадіокомпанія ICTV

Щоденна інформаційна програма "ВІКНА-новини"

ЗАТ "ММЦ-СТБ"

 

23. Художник – постановник телевізійного фільму/серіалу

Художник – постановник телевізійного фільму/серіалу

Влад Одуденко, "Паршиві вівці"

FILM.UA

Серіал "Тільки кохання", Азаман Гогушев

ТОВ "Телерадіокомпанія "Студія "1+1"

Ухов Олег, "Небо в огне"

Star Media

 

24. Звукорежисер телевізійного фільму/серіалу 

Звукорежисер телевізійного фільму/серіалу

Серіал "Тільки кохання", Дяченко Олександр

ТОВ "Телерадіокомпанія "Студія "1+1"

Фьодоров Андрій Миколайович

АТЗТ "Українська незалежна ТВ-корпорацiя". Телеканал "ІНТЕР"

 

25. Сценарист телевізійного фільму/серіалу

Сценарист телевізійного фільму/серіалу

Андрій Яковлєв, Михайло Савін, Андрій Ільков, Тимофій Саєнко, Юрій Мікуленко, Юрій Пойманов, Олексій Желенков ("Свати")

АТЗТ "Українська незалежна ТВ-корпорацiя". Телеканал "ІНТЕР"

Ігорь Тер-Карапетов, "Небо в огне"

Star Media

Ігор Швецов, "Паршиві вівці"

FILM.UA

 

 26. Оператор телевізійного фільму/серіалу 

Оператор телевізійного фільму/серіалу

Аскаров Радик, "Небо в огне"

Star Media

"Её сердце", оператор Сергій Борденюк

"Нова Студія"

Серіал "Тільки кохання", Муравйов Павло

ТОВ "Телерадіокомпанія "Студія "1+1"

 

27. Режисер телевізійного фільму/серіалу 

Режисер телевізійного фільму/серіалу

Анатолій Матешко, фільм "Двоє"

АТЗТ "Українська незалежна ТВ-корпорацiя". Телеканал "ІНТЕР"

Андрій Яковлєв, серіал "Свати"

АТЗТ "Українська незалежна ТВ-корпорацiя". Телеканал "ІНТЕР"

"Веское основание для убийства", режисер Марк Горобець

"Нова Студія"

 

28. Продюсер телевізійного фільму/серіалу

Продюсер телевізійного фільму/серіалу

Борис Шефір, Сергій Шефір, Володимир Зеленський, Сергій Созановський, Андрій Яковлев ("Свати")

АТЗТ "Українська незалежна ТВ-корпорацiя" (Телеканал "ІНТЕР")

Валерій Бабич, Влад Ряшин

Star Media

Сергій Олексійович Антонов, Андрій Олексійович Різванюк, "Паршиві вівці"

FILM.UA

 

 29. Акторка телевізійного фільму/серіалу 

Акторка телевізійного фільму/серіалу

Людмила Артем’єва (серіал "Свати")

АТЗТ "Українська незалежна ТВ-корпорацiя" (Телеканал "ІНТЕР")

Серіал "Тільки кохання", Вікторія Литвиненко-Ясиновська

ТОВ "Телерадіокомпанія "Студія "1+1"

Юлія Снігірь, "Небо в огне"

Star Media

 

30. Актор телевізійного фільму/серіалу 

Актор телевізійного фільму/серіалу

Пронин Евгений, "Небо в огне"

Star Media

Серіал "Тільки кохання", Нікітін Олександр

ТОВ "Телерадіокомпанія "Студія "1+1"

Федір Добронравов, серіал" Свати "

АТЗТ "Українська незалежна ТВ-корпорацiя". Телеканал "ІНТЕР"

 

31. Художник – постановник  телепрограми

Художник – постановник  телепрограми

Кобилецька Марія Олександрівна. Художник - постановник розважального шоу "П'ятниця вечір"

Ledokol Istil

Пилип Нірод, художник-постановник програми "У пошуках істини" (фільм - "Катерина ІІ. Пристрасть та влада")

ЗАТ "ММЦ-СТБ"

"Фабрика зірок 3". Мироненко Геннадій Миколайович

ТОВ „Новий канал”

 

 32. Звукорежисер  телепрограми

Звукорежисер  телепрограми

Загальнонаціональна премія „Гордість країни 2009” Павлічук Галина Леонардівна

ТОВ „Новий канал”

Серафіма Панченко

АТЗТ "Українська незалежна ТВ-корпорацiя". Телеканал "ІНТЕР"

Сергій Угаров, звукорежисер програми "Свобода слова"

Міжнародна комерційна телерадіокомпанія ICTV

 

33. Сценарист  телепрограми

Сценарист  телепрограми

Велика різниця по-українськи, Атрощенко Сергій

Продюсерский центр "Среда"

"Студія Квартал - 95", Володимир Зеленський

АТЗТ "Українська незалежна ТВ-корпорацiя". Телеканал "ІНТЕР"

Тала Оніщук, головний сценарист талант-шоу "Україна має талант-2"

ЗАТ "ММЦ-СТБ"

 

34. Продюсер телепрограми

Продюсер телепрограми

Володимир Зеленський, Сергій Шефір, Борис Шефір "Вечірній Квартал"

АТЗТ "Українська незалежна ТВ-корпорацiя". Телеканал "ІНТЕР"

Галина Пілютікова та Руслан Городнічий (продюсери талант-шоу "Україна має талант-2")

ЗАТ "ММЦ-СТБ"

Програма "Міняю жінку", Кучерова Оксана

ТОВ "Телерадіокомпанія "Студія "1+1"

 

 35. Оператор телепрограми

Оператор телепрограми

Валентин Каганович, оператор–постановник програми "В пошуках істини. Особисті таємниці Адольфа Гітлера"

ЗАТ "ММЦ-СТБ"

Валерій Чумак, оператор програми "БУМ"

АТЗТ "Українська незалежна ТВ-корпорацiя". Телеканал "ІНТЕР"

Оператор проекту "Фабрика зірок 3" Юрій Метальов

ТОВ „Новий канал”

Програма "Міняю жінку", Тимошенко Констянтин

ТОВ "Телерадіокомпанія "Студія "1+1"

 

36. Режисер телепрограми 

Режисер телепрограми

Алан Бадоєв, режисер "Пороблено в Україні"

АТЗТ "Українська незалежна ТВ-корпорацiя" (Телеканал "ІНТЕР")

Олена Коляденко, Михайло Комаровський

ТОВ „Новий канал”

Програма "Міняю жінку", Федосенко Яна

ТОВ "Телерадіокомпанія "Студія "1+1"

Ярослав Геляс, режисер програми " Позаочі"

АТЗТ "Українська незалежна ТВ-корпорацiя". Телеканал "ІНТЕР"

 

37. Спортивний коментатор 

Спортивний коментатор

Вацко Віктор, коментатор матчів Чемпіонату світу з футболу ФІФА 2010 на каналі ICTV

Міжнародна комерційна телерадіокомпанія ICTV

Панасюк Сергій Олександрович

Телеканал "Футбол"

Циганик Ігор Степанович

АТЗТ "Українська незалежна ТВ-корпорацiя". Телеканал "ІНТЕР"

 

38. Ведучий/ведуча розважальної програми

Ведучий/ведуча розважальної програми

Володимир Зеленський (програма "Вечірній Квартал")

АТЗТ "Українська незалежна ТВ-корпорацiя". Телеканал "ІНТЕР"

Оксана Марченко, ведуча талант-шоу "Україна має талант-2"

ЗАТ "ММЦ-СТБ"

Шоу "Суперзірка", Юрій Горбунов

ТОВ "Телерадіокомпанія "Студія "1+1"

 

 39. Ведучий/ведуча інформаційної програми 

Ведучий/ведуча інформаційної програми

Алла Мазур

ТОВ "Телерадіокомпанія "Студія "1+1"

Наталія Мосейчук

ТОВ "Телерадіокомпанія "Студія "1+1"

Олена Фроляк, ведуча інформаційної програми "Факти"

Міжнародна комерційна телерадіокомпанія ICTV

 

40. Репортер 

Репортер

Акім Галімов

АТЗТ "Українська незалежна ТВ-корпорацiя". Телеканал "ІНТЕР"

Андрушко Сергій Степанович – спеціальний кореспондент програми "Вікна-новини"

ЗАТ "ММЦ-СТБ"

Олександр Ільїних. Репортаж про суддю у Перекопську (Крим). "Програма Максимум в Україні"

Міжнародна комерційна телерадіокомпанія ICTV

 

 41. Світлова режисура телепрограми

Світлова режисура телепрограми

Олександр Дегтяр (Суперзірка)

ТОВ "Телерадіокомпанія "Студія "1+1"

Олександр Дегтяр (Фабрика Зірок-3)

ТОВ „Новий канал”

Шустер LIVE

ТОВ "АЛАЙТ"

 

42. Композитор телевізійного фільму/серіалу

Композитор телевізійного фільму/серіалу

Єгор Олесов, "Паршиві вівці"

FILM.UA

Михаил Алексеев, "Блудные дети"

Star Media

Сергій Могилевський

ТОВ "Телерадіокомпанія "Студія "1+1"

 

43. Художник  по світлу телевізійного фільму/серіалу

Художник  по світлу телевізійного фільму/серіалу

Белоус Олег, "Право на помилование"

Star Media

Василь Кремпа

ТОВ "Телерадіокомпанія "Студія "1+1"

 

44. Композитор телепрограми 

Композитор телепрограми

Андрій Кузьменко (Скрябін) музичне оформлення до програми "Третій тайм"

Міжнародна комерційна телерадіокомпанія ICTV

Композитор та музикальний продюсер проекту "Фабрика зірок 3" Констянтин Меладзе

ТОВ „Новий канал”

Роман Бойко, "Містичні історії з Павлом Костіциним"

FILM.UA

 

 45. Художник  по світлу телепрограми 

Художник  по світлу телепрограми

Балашов Максим Андреевич - художник по світлу "Танцюють Всі!" Другий сезон

ТОВ "АЛАЙТ"

Олександр Дегтяр

ТОВ "Телерадіокомпанія "Студія "1+1"

 

Телевізійну версію церемонії телеглядачі побачать в ефірі Нового каналу 16-17 жовтня 2010 року.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: Телепростір
Теги: Телетріумф 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу
Ваш email ніколи не буде опублікований
Залишилось 1000 символов
captcha 
Щоб не вводити капчу зареєструйтесь або увійдіть під своїм акаунтом

Додати коментарів (4)

 
  • LarCant
    4 листопада 2017 р.
    Відповісти
    Per Il Viagra Occorre La Ricetta Medica Amoxicillin Rx655 viagra Amoxicillin Sans Prescription Zithromax Crushed Amoxil 1g
  • LarCant
    2 листопада 2017 р.
    Відповісти
    Ricrescita Propecia Finasteride Best Price For Viagra Brand viagra Amoxicillin Allergy Diagnosis Viagra Online Offerte Cialis Y Prostata
  • LarCant
    23 жовтня 2017 р.
    Відповісти
    Cialis 20mg Tablets Amoxicillin Skin Treatment Fa Male Finasteride Propecia viagra online Buy Viagra Cheap Commander Levitra Bayer
  • LarCant
    20 жовтня 2017 р.
    Відповісти
    Buy Cialis Soft Tabs Online viagra Topiramate Venta De Viagra Levitra Cialis