Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Про нас

telesputnik_pageІсторія виникнення ресурсу датується 2006 роком.

Саме тоді Ваш покірний слуга створив ресурс на домені www.juniorsat.org.ua, де розміщував софт для супутникових тюнерів та розвивав невеличкий форум. 26 вересня 2008 року на місці старого ресурсу з'явився новий портал супутникового телебачення. Зі зміною дизайну та хостинг-провайдера довелось змінити і назву домену, яка у той час, на мій погляд, найкраще відповідала тематиці ресурсу. Сайт запрацював на домені www.telesputnik.kiev.ua На ресурсі для користувачів було представлено чимало цікавої інформації: стрічка новин, таблиця частот, ключі до супутникових каналів, галерея. Варто відзначити, що на той момент ресурс www.telesputnik.kiev.ua був одним із небагатьох, який почав тестувати онлайн-мовлення українських та закордонних телеканалів в мережі інтернет.

teleprostir_pageВ кінці літа 2009 року, після чималих дискусій щодо подальшого розвитку ресурсу, я вирішив ще раз змінити назву домену, щоб не створювати незручності більш розкрученому ресурсу російського журналу "Телеспутник" і не використовувати чужий бренд.

21 вересня 2009 року на розсуд користувачів всесвітньої павутини був представлений новий портал на домені www.teleprostir.com з слоганом "ТелеПростір - знає про телебачення все!". Сайт розпочав нове життя: змінився дизайн, хостинг-провайдер, система керування ресурсом.

26 вересня 2010 ресурсу TeleProstir.com виповнюється один рік! З цієї нагоди було проведо редизайн старої версії сайту.

teleprostir_newЗміни торкнулися як самого дизайну, так і системи управління порталом.

На сайті запрацювала нова рубрика Спорт на ТБ, яка зосереджує  увагу користувачів на головних спортивних подіях, які висвітлює телебачення.

Зміни торкнулись і старих розділів - відтепер навігація у них стала простішою, а вся необхідна інформація - більш доступнішою. З'явився архів, який дозволяє з легкістю знайти відповідну статтю, знаючи дату публікації.

Розробляючи оновлену версію сайту, ми прагнули зробити ресурс більш зручним, інформативним, мультимедійним та простим водночас, щоб кожен відвідувач ТелеПростору відчував себе комфортно у величезному потоці інформації і міг сформувати для себе максимально широку картину дня.

Володимир Мула, засновник та головний редактор сайту TeleProstir.com

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію