Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Володимир Мула

всі матеріали автора

Нацрада оголосила попередження каналу "Xsport"

Розмір тексту:   3 червня 2016 р., 14:22
Нацрада оголосила попередження каналу "Xsport"

До ТОВ "ТОТВЕЛЬД", м. Київ (логотип "Xsport") застосовано санкцію "оголошення попередження". Відповідне рішення ухвалив регулятор у сфері телерадіомовлення на своєму засіданні 2 червня 2016 року.

Моніторинг телеканалу, здійснений 25 лютого, зафіксував відсутність супутникового мовлення. Це стало підставою для призначення позапланової перевірки компанії.

Як відомо, "Xsport" відновив супутникове мовлення з травня, змінивши при цьому супутникові параметри.

За поясненнями керівництва телеканалу, він не здійснював супутникове мовлення у зв'язку з фінансовими труднощами. Наприкінці квітня ТОВ "ТОТВЕЛЬД" подало до Національної ради пакет документів на переоформлення ліцензії у зв'язку зі змінами супутникових параметрів.

Оскільки перевіркою, що була здійснена 5 травня 2016 року, зафіксовано відсутність мовлення, регулятор застосував до ліцензіата санкцію "оголошення попередження" і зобов'язав його упродовж місяця привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: Телепростір
Теги: телеканал Xsport 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим