Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Володимир Мула

всі матеріали автора

Мундіаль 2014. Розклад трансляцій для українців, що живуть у США

Розмір тексту:   13 червня 2014 р., 20:56

У Бразилії стартувало головне футбольне дійство останніх чотирьох років - Чемпіонат світу 2014.

Як ви уже знаєте, на Україну трансляцію забезпечують Перший національний, "Україна" і канали "Футбол 1"/ "Футбол 2". Тому у цьому матеріалі я вирішив підготувати розклад трансляцій цьогорічного Мундіалю для українців, які живуть за океаном, а саме в Америці.

Зауважу, що "All times listed are Eastern":

Group Stage

Thursday, June 12

4:00 p.m.: A1. Brazil vs. A2. Croatia at Arena Corinthians, São Paulo

- ESPN (Ian Darke and Steve McManaman)
- Univision and Univision Deportes
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

Friday, June 13

12:00 p.m.: A3. Mexico vs. A4. Cameroon at Estadio das Dunas, Natal

- ESPN2
- Univision and Univision Deportes
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

3:00 p.m.: B1. Spain vs. B2 Netherlands at Arena Fonte Nova, Salvador

- ESPN
- Univision and Univision Deportes
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

6:00 p.m. B3. Chile vs. B4. Australia at Arena Pantanal, Cuiabá

 - ESPN2
- Univision and Univision Deportes
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

Saturday, June 14

12:00 p.m.: C1. Colombia vs. C2. Greece at Estádio Mineirão, Belo Horizonte

 - ABC
- Univision and Univision Deportes
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

3:00 p.m.: D1. Uruguay vs. D2. Costa Rica at Estádio Castelão, Fortaleza

- ABC
- Univision and Univision Deportes
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

6:00 p.m.: D3. England vs. D4. Italy at Arena Amazônia, Manaus

 - ESPN
- Univision and Univision Deportes
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

9:00 p.m.: C3. Ivory Coast vs. C4. Japan at Arena Pernambuco, Recife

 - ESPN 
- Univision and Univision Deportes
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

Sunday, June 15

12:00 p.m.: E1. Switzerland vs. E2. Ecuador at Estádio Nacional Mané Garrincha, Brasilia

 - ABC
- Univision and Univision Deportes
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

3:00 p.m.: E3. France vs. E4. Honduras at Estádio Beira-Rio, Porto Alegre

 - ABC
- Univision and Univision Deportes
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

6:00 p.m.: F1. Argentina vs. F2. Bosnia-Herzegovina at Estadio do Maracanã, Rio de Janeiro

 - ESPN
- Univision and Univision Deportes
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

Monday, June 16

12:00 p.m.: G1. Germany vs. G2. Portugal at Arena Fonte Nova, Salvador 

- ESPN
- Univision and Univision Deportes
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

3:00 p.m.: F3. Iran vs. F4. Nigeria at Arena da Baixada, Curitiba

 - ESPN
- Univision and Univision Deportes
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

6:00 p.m.: G3. Ghana vs. G4. United States at Estadio das Dunas, Natal 

- ESPN (Ian Darke and Taylor Twellman)
- Univision and Univision Deportes
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

Tuesday, June 17

12:00 p.m.: H1. Belgium vs. H2. Algeria at Estádio Mineirão, Belo Horizonte

 - ESPN
- Univision and Univision Deportes
- ESPN Radio

3:00 p.m.: A1. Brazil vs. A3. Mexico at Estádio Castelão, Fortaleza

 - ESPN
- Univision and Univision Deportes
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

6:00 p.m.: H3. Russia vs. H4. South Korea at Arena Pantanal, Cuiabá

 - ESPN
- Univision and Univision Deportes
- ESPN Radio

Wednesday, June 18

12:00 p.m.: B4. Australia vs. B2. Netherlands at Estádio Beira-Rio, Porto Alegre

- ESPN
- Univision and Univision Deportes
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

3:00 p.m.: B1. Spain vs. B3. Chile at Estadio do Maracanã, Rio de Janeiro 

- ESPN 
- Univision and Univision Deportes
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

6:00 p.m.: A4. Cameroon vs. A2. Croatia at Arena Amazônia, Manaus

 - ESPN
- Univision and Univision Deportes
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

Thursday, June 19

12:00 p.m.: C1. Colombia vs. C3. Ivory Coast at Estádio Nacional Mané Garrincha, Brasilia

 - ESPN
- Univision and Univision Deportes
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

3:00 p.m.: D1. Uruguay vs. D3. England at Arena Corinthians, São Paulo

 - ESPN
- Univision and Univision Deportes
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

6:00 p.m.: C4. Japan vs. C2. Greece at Estadio das Dunas, Natal

 - ESPN
- Univision and Univision Deportes
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

Friday, June 20

12:00 p.m.: D4. Italy vs. D2. Costa Rica at Arena Pernambuco, Recife

 - ESPN
- Univision and Univision Deportes
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

3:00 p.m.: E1. Switzerland vs. E3. France at Arena Fonte Nova, Salvador

 - ESPN
- Univision and Univision Deportes
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

6:00 p.m.: E4. Honduras vs. E2. Ecuador at Arena da Baixada, Curitiba 

- ESPN
- Univision and Univision Deportes
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

Saturday, June 21

12:00 p.m.: F1. Argentina vs. F3. Iran at Estádio Mineirão, Belo Horizonte

 - ESPN
- Univision and Univision Deportes
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

3:00 p.m.: G1. Germany vs. G3. Ghana at Estádio Castelão, Fortaleza

 - ESPN
- Univision and Univision Deportes
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

6:00 p.m.: F4. Nigeria vs. F2. Bosnia-Herzegovina at Arena Pantanal, Cuiabá

 - ESPN
- Univision and Univision Deportes
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

Sunday, June 22

12:00 p.m.: H1. Belgium vs. H3. Russia at Estadio do Maracanã, Rio de Janeiro 

- ABC
- Univision and Univision Deportes
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

3:00 p.m.: H4. South Korea vs. H2. Algeria at Estádio Beira-Rio, Porto Alegre 

- ABC
- Univision and Univision Deportes
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

6:00 p.m.: G4. United States vs. G2. Portugal at Arena Amazônia, Manaus

 - ESPN (Ian Darke and Taylor Twellman)
- Univision and Univision Deportes
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

Monday, June 23

12:00 p.m.: B2. Netherlands vs. B2. Chile at Arena Corinthians, São Paulo

 - ESPN
- Univision and Univision Deportes
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

12:00 p.m.: B4. Australia vs. B1. Spain at Arena da Baixada, Curitiba

- ESPN2
- UniMás and Galavisión
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

4:00 p.m.: A2. Croatia vs. A3. Mexico at Arena Pernambuco, Recife

 - ESPN
- Univision and Univision Deportes
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

4:00 p.m.: A4. Cameroon vs. A1. Brazil at Estádio Nacional Mané Garrincha, Brasilia

 - ESPN2
- UniMás and Galavisión
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

Tuesday, June 24

12:00 p.m.: D4. Italy vs. D1. Uruguay at Estadio das Dunas, Natal

 - ESPN
- Univision and Univision Deportes
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

12:00 p.m.: D2. Costa Rica vs. D3. England at Estádio Mineirão, Belo Horizonte

 - ESPN
- UniMás and Galavisión
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

4:00 p.m.: C4. Japan vs. C1. Colombia at Arena Pantanal, Cuiabá

 - ESPN
- Univision and Univision Deportes
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

4:00 p.m.: C2. Greece vs. C3. Ivory Coast at Estádio Castelão, Fortaleza

 - ESPN2
- UniMás and Galavisión
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

Wednesday, June 25

12:00 p.m.: F4. Nigeria vs. F1. Argentina at Estádio Beira-Rio, Porto Alegre

 - ESPN
- Univision and Univision Deportes
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

12:00 p.m.: F2. Bosnia-Herzegovina vs. F3. Iran at Arena Fonte Nova, Salvador

 - ESPN2
- UniMás and Galavisión
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

4:00 p.m.: E2. Ecuador vs. E3. France at Estadio do Maracanã, Rio de Janeiro

 - ESPN
- Univision and Univision Deportes
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

4:00 p.m.: E4. Honduras vs. E1. Switzerland at Arena Amazônia, Manaus

- ESPN2
- UniMás and Galavisión
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

Thursday, June 26

12:00 p.m.: G4. United States vs. G1. Germany at Arena Pernambuco, Recife 

- ESPN (Ian Darke and Taylor Twellman)
- Univision and Univision Deportes
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

12:00 p.m.: G2. Portugal vs. G3. Ghana at Estádio Nacional Mané Garrincha, Brasilia

- ESPN2
- UniMás and Galavisión
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

4:00 p.m.: H4. South Korea vs. H1. Belgium at Arena Corinthians, São Paulo

- ESPN
- Univision and Univision Deportes
- Fútbol de Primera
- ESPN Radio
- ESPN Deportes

4:00 p.m.: H2. Algeria vs. H3. Russia at Estádio Beira-Rio, Porto Alegre

- ESPN2
- UniMás and Galavisión
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

Round of 16

Saturday, June 28

12:00 p.m.: Match 49, 1A vs. 2B. at Estádio Mineirão, Belo Horizonte

- ABC
- Univision and Univision Deportes
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

4:00 p.m.: Match 50, 1C vs. 2D. at Estadio do Maracanã, Rio de Janeiro

- ABC
- Univision and Univision Deportes
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

Sunday, June 29

12:00 p.m.: Match 51, 1B. vs. 2A. at Estádio Castelão, Fortaleza

- ESPN
- Univision and Univision Deportes
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

4:00 p.m.: Match 52, 1D. vs. 2C. at Arena Pernambuco, Recife

- ESPN
- Univision and Univision Deportes
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

Monday, June 30

12:00 p.m.: Match 53, 1E. vs. 2F. at Estádio Nacional Mané Garrincha, Brasilia 

- ESPN
- Univision and Univision Deportes
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

4:00 p.m.: Match 54, 1G. vs. 2H. at Estádio Beira-Rio, Porto Alegre 

- ESPN
- Univision and Univision Deportes
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

Tuesday, July 1

12:00 p.m.: Match 55, 1F. vs. 2E. at Arena Corinthians, São Paulo 

- ESPN
- Univision and Univision Deportes
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

4:00 p.m.: Match 56, 1H. vs. 2G. at Arena Fonte Nova, Salvador

- ESPN
- Univision and Univision Deportes
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

Quarterfinals

Friday, July 4

12:00 p.m.: Match 58, Winner of Match 53 vs. Winner of Match 54 at Estadio do Maracanã, Rio de Janeiro

- ESPN2
- Univision and Univision Deportes
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

4:00 p.m.: Match 57, Winner of Match 49 vs. Winner of Match 50 at Estádio Castelão, Fortaleza

- ESPN
- Univision and Univision Deportes
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

Saturday, July 5

12:00 p.m.: Match 60, Winner of Match 55 vs. Winner of Match 56 at Estádio Nacional Mané Garrincha, Brasilia

- ABC
- Univision and Univision Deportes
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

4:00 p.m. Match 59, Winner of Match 51 vs. Winner of Match 52 at Arena Fonte Nova, Salvador

- ESPN
- Univision and Univision Deportes
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

Semifinals

Tuesday, July 8

4:00 p.m.: Match 61, Winner of Match 57 vs. Winner of Match 58 at Estádio Mineirão, Belo Horizonte

- ESPN
- Univision and Univision Deportes
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

Wednesday, July 9

4:00 p.m.: Match 52, Winner of Match 59 vs. Winner of Match 60 at Arena Corinthians, São Paulo 

- ESPN
- Univision and Univision Deportes
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

Third Place Game

Saturday, July 12

4:00 p.m.: Loser of Match 61 vs. Loser of Match 62 at Estádio Nacional Mané Garrincha, Brasilia

- ESPN
- Univision and Univision Deportes
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

Championship Game

Sunday, July 13

4:00 p.m.: Winner of Match 61 vs. Winner of Match 62 at Estadio do Maracanã, Rio de Janeiro

- ABC
- Univision and Univision Deportes
- ESPN Deportes
- ESPN Radio

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: Телепростір
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим