Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Крим незвіданий

Розмір тексту:   26 серпня 2013 р., 18:40

Виявляється, в моєму рідному Криму є дуже багато місць, які не можна назвати, так би мовити, "попосовими". Тому що це реально унікальні місця. Про які я вирішив вам трішечки розказати. Це ті місця, в я ких я був тиждень тому.

Перше - це Грязьові вулкани в Керчі.

У дев'ятнадцятому столітті тут знаходився санаторій. Грязь з цих вулканів вивозилася до Німеччини і Франції. При відвіданні слід бути обережними - грязьова кромка може бути неміцною, можна провалитися в рідку грязь, що знаходиться під нею. Глибина в деяких місцях вельми пристойна, враховуючи, що коріння вулканів йде на 6-9 кілометрів углиб землі.

Друге - озеро "Мармурове" — затоплений кар'єр в селі Скалисте.

У гонитві за корисними копалини, людина, інколи, втрачає голову і наносить природі непоправну утрату. Природа готова миритися з діяльністю людини і завжди намагається заліковувати свої рани. Інколи це відбувається досить вишуканим чином, як, наприклад, в селі Скалисте, в 18 кілометрах від Сімферополя

Третє - мис Фіолент

Мис Фіолент (Феолент) знаходиться у 8 км на захід від Балаклави, району м. Севастополя. Протягом 2 км берег складений вулканічними породами, покритими зверху світлим вапняком. На узбережжі утворилися численні ніші, кам'яні хаоси, арки, острівці. Найбільша висота мису – 152 метра над рівнем моря.

Буду і надалі вам розповідати про свої подорожі!

З вами був Андрій Юрець, бажаю тільки найкращого! До нових зустрічей!

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: Телепростір
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим