Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Володимир Мула

всі матеріали автора

Як вам рівень учасників проекту "X-фактор 2"?

Розмір тексту:   18 грудня 2011 р., 22:15

Черговий випуск шоу "X-фактор 2" ще раз переконав мене у тому, що другий сезон такого рейтингового проекту СТБ за складом учасників набагато слабший, ніж попередній.

Ще після так званого візиту до суддів у мене було багато запитань до членів журі. Найбільше - до Ігоря Кондратюка. Саме він при формуванні своєї команди керувався не стільки вокальними даними учасників, скільки зовнішністю і думками "проголосують/не проголосують". За таким принципом був вибраний Курасов. Однозначно.

Що ми бачимо на ефірах? Так, за нього народ голосує. Але під народом я маю на увазі малолітніх дівчаток, які при відсиланні смс керуються не його вокалом, якого як такого немає, а виключно красивою зовнішністю Курасова.

Інші учасники проекту, які уже покинули шоу, також не виділялись вокальними даними. Вінник, Тарайкович та й Куликов взагалі викликають подвійне здивування. Те, як вони проспівали свої піснї "за життя" - співом назвати важко.

А судді що? Журі проекту від ефіру до ефіру хвалить учасників "X-фактора". Це нагадує мені дуже якісне окозамилювання. Однак, з іншого боку, а що їм залишається? Не говорити ж їм на всю країну: "Ти виступив жахливо. Кого ми взяли на проект?". Правильно?

На етапі попердніх відборів було дуже багато сильних вокалістів, які з різних причин не потрапили у фінальну 12-тку. Одним судді не дали можливості розкритись, інші через хвилювання не змогли показати свій потенціал.

Я веду до того, що якщо проводиться відповідний кастинг, то потрібно одразу відділяти справжній талант і задатки від уміння гарно проспівати одну - дві пісні. Так, у нас усі хочуть бути артистами, усі вважають, що уміють співати. Однак, якщо проект позиціонує себе, як найкраще вокальне шоу країни з призовим фондом у 2 млн грн, значить там і співати повинні відповідні люди. Адже бездарності у даний час на естраді вдосталь. І брати учасників на проект лише з думками про те, чи будуть за них голосувати телеглядачі - це, м'яко кажучи, не комільфо!

P.S. Переконаний, що якщо б судді у тренувальному таборі (навіть при тому складі учасників, які там були) керувались лише вокальними даними співаків з народу - фінальна 12-тка виглядала б зовсім по-іншому.

P.P.S. Пердбачаю, що наступним шоу покине Курасов, а черговим мільйонером стане Романченко.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: Телепростір
Теги: X-фактор 2 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим