Фільм "Плем'я" потрапив до десятки кращих фільмів 2015 року

Журнал The Hollywood Reporter склав рейтинг найкращих десяти фільмів 2015 року. Список був складений кінокритиком Тоддом Мак-Карті.
Перше місце було закріплено за українською стрічкою "Плем'я" режисера Мирослава Слабошпицького.
Мак-Карті називає український фільм "дослідженням ступеня деградації суспільства" і радить любителям кіно запам'ятати прізвище режисера, "навіть коли вони не спроможні його вимовити".
Фільм вже отримав більше 40 престижних нагород міжнародних конкурсів і кінофестивалів.
Друге місце було відведено фільму "Бруклін" Джона Краулі - екранізації роману про ірландських іммігрантів в Америці.
На третьому місці рейтингу - "Син Саула" угорського режисера Ласло Немеша про Освенцим, лауреат Гран-прі Канського фестивалю.
На четвертому місці американська картина "Легенда Г'ю Гласса" режисера Алехандро Гонсалеса Іньярриту з Леонардо Ді Капріо в головній ролі.
П'ятірку найкращих кінострічок, за версією The Hollywood Reporter, замикає фільм "Щоденник дівчинки-підлітка" режисера Маріеля Хеллера, що оповідає про дівчинку, яка мала любовні походеньки з бойфрендом її матері.
Також в десятці найкращих фільмів опинилися американський анімаційний фільм "Аномаліза", постапокаліптичний бойовик "Шалений Макс. Дорога люті", документальний фільм "Сеймур. Нетривала поява", британський фільм-драма "45 років" і фільм про складні взаємини двох жінок "Керол".
Раніше повідомлялося про те, що Національна рада кінокритиків США склала список найкращих кінофільмів року, в який увійшла українська картина Мирослава Слабошпицького "Плем'я".