Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Ковач Віталій

Розмір тексту:   Розділ: Телеведучі Опублікував: Володимир Мула28 лютого 2010 р., 22:08
Ковач Віталій
Віталій Ковач

Ведучий програми "Факти", телеканал ICTV

Журналістика — найцікавіша професія у світі. Щодня приміряєш на себе або нову професію, або нову життєву ситуацію. Сьогодні ти у краватці пишеш інтерв’ю з політиком. Завтра в потертих джинсах лізеш у шахту чи на трактор. Романтика!

У журналістику прийшов ще студентом філфаку Черкаського університету. Спочатку був перекладачем у рекламному агентстві, а потім доріс до випускового редактора. Однак офісна робота мало приваблювала, тож подався у репортери Черкаської телерадіокомпанії "ВІККА". А вже звідти потрапив на обласну телерадіокомпанію "Рось" у руки Катерини Таран і Олександра Хоменка. Вони навчили ПРОФЕСІЇ.

Удосконалював майстерність на ТІА "ВІКНА" Миколи Канішевського. Його та всю команду, яка працювала на найкращій тоді інформаційно-аналітичній програмі "Вісті тижня з Миколою Канішевським", вважаю своїми вчителями. Звідти перейшов працювати на телеканал "Інтер". Однак на одному місці мені довго не вдавалося всидіти, тому вже з весни 2007 року взяв до рук мікрофон і гайда знімати сюжети для каналу ICTV. Минув рік, і мені запропонували спробувати себе у ролі ведучого вечірнього випуску новин.

Словесний портрет:
Головне життєве кредо: "Готовий"
Хобі: книги, гарне класичне кіно
Любить рибалити і рахувати зірки!
Здійснив мрію дитинства — побував у дикій Африці
Одружений
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: Телепростір
Теги: Віталій Ковач 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим