Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Viasat Ukraine

Розмір тексту:   Розділ: Супутникові оператори Опублікував: Володимир Мула17 квітня 2010 р., 11:12
Viasat Ukraine
Viasat Україна

Vision TV - перший в Україні ліцензований провайдер платного цифрового супутникового телебачення

У травні 2007 року компанія Vision TV отримала першу в історії країни ліцензію провайдера програмної послуги супутникового телебачення (ліцензія серія НР № 0183-п видана Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення).

Із 21 квітня 2008 року українські телеглядачі мають можливість насолоджуватися різноманітними програмами високоякісного телебачення під всесвітньо відомим брендом Viasat.

Поява Viasat в Україні - відповідь на існуючу потребу українських телеглядачів в якісному і різноманітному телебаченні, яке відповідає їх уподобанням.

Вже сьогодні абоненти Viasat дивляться ретельно відібрані українські, російські та міжнародні телеканали, понад 60 з яких пропонуються в якісному перекладі українською або російською мовами.

Компанія Vision TV використовує провідні технології (MPEG-4, DVB-S2), а також спеціально розроблений для першої DTH платформи в Україні супутниковий приймач VIASAT з використанням системи умовного доступу Videoguard виробництва компанії NDS. Сигнал направляється з нового потужного супутника Sirius 4, який забезпечує ідеальне покриття для України.

Viasat – відомий бренд, експерт у створенні та поширенні телевізійних каналів та передач. Viasat має понад 40 телеканалів власного виробництва, які поширюються в 24 країнах Західної та Східної Європи та Балтії. Загальна кількість телеглядачів телебачення Viasat у світі сягає 100 мільйонів.

VIASAT — тільки цікаве телебачення!

Ретельно відібрані українські, російські та міжнародні канали різних жанрів.

Величезна кількість емоцій, яскравих вражень і свіжої інформації 24 години на добу на кращих телеканалах світу.

Канали, представлені в пакетах VIASAT, транслюються у якісному перекладі російською або українською мовою. На каналах практично відсутня реклама.

VIASAT — супутникове телебачення!

Сигнал спрямований з нового потужного супутника Sirius-4 безпосередньо на Вашу персональну супутникову антену і передається у сучасному стандарті DVB-S2, у форматі MPEG-4. Якість сигналу не залежить від рельєфу місцевості, розташування і висоти Вашого будинку. Крім того, встановивши рекомендоване ТБ VIASAT обладнання, абонент має можливість дивитися телевізійні канали, що транслюються із супутників Amos та Hot Bird.

VIASAT — цифрове телебачення!

Для приймання сигналу використовуються новітні світові технології, які дозволяють дивитись телебачення з ідеальною якістю зображення та звуку на будь-якому телевізорі, що особливо важливо для сучасних моделей.

Цифровий супутниковий приймач VIASAT SRT 7700 має великий набір додаткових функцій, у тому числі електронний програмний гід (EPG) — необхідний і зручний провідник широким спектром телевізійних програм супутникового телебачення VIASAT.

Комплект для підключення до міжнародного супутникового телебачення VIASAT:

 1. Цифровий супутниковий приймач VIASAT SRT 7700 із карткою умовного доступу та Договором у комплекті;
 2. Супутникова антена (діаметр 85-120 см);
 3. Три універсальні LNB та аксесуари.

Цифровий супутниковий приймач VIASAT SRT 7700

Цифровий супутниковий приймач VIASAT SRT 7700 — це прилад, який розроблено спеціально для прийому та перегляду телеканалів міжнародного телебачення VIASAT.

Використання цифрового супутникового приймача VIASAT дозволяє:

 • Приймати некодовані ("відкриті") супутникові телевізійні і радіоканали;
 • Забезпечити блокування обраних Вами програм і каналів за допомогою функції "батьківського контролю перегляду телеканалів "Parental lock";
 • Сформувати список улюблених каналів;
 • Використовувати динамічний електронний програмний гід VIASAT (EPG VIASAT);
 • Перегляд програм поточних та наступних передач на всіх каналах телебачення VIASAT з анонсами, зазначенням жанрів і масою корисної інформації. 
 • Обрати одну із трьох мов меню (українську, російську або англійську);
 • Запрограмувати попереднє нагадування про обрані програми на різних каналах.

Основні технічні характеристики:

 • сигнал приймається у стандартах DVB-S2, DVB-S та у форматах MPEG-4, MPEG-2;
 • інтегрований карткоприймач для системи кодування VideoGuard®;
 • виходи: SCART TV (RGB/CVBS), 3 RCA (відео, 2 аудіо), модулятор ДМВ;
 • підтримка DiSEqC 1.0 та SMATV.

Гарантія на обладнання 12 міс.

Картка умовного доступу

Картка умовного доступу, яка призначена для кодування і підтримки каналів супутникового телебачення, надає можливість дивитись будь-який із пакетів телебачення VIASAT.

Одна картка, вставлена у цифровий супутниковий приймач, дає можливість дивитись у поточний момент часу лише один канал, навіть якщо приймач підключено до кількох телевізорів.

 

Супутникова антена

Сигнал міжнародного супутникового телебачення VIASAT передається з нового потужного супутника Sirius-4, який забезпечує ідеальне покриття для України. Для забезпечення належної якості зображення та звуку під час перегляду каналів телебачення VIASAT необхідна супутникова антена діаметром 85-120 см. Антена має бути налаштована у південно-західному напрямку і не розташовуватись всередині приміщення.

Додаткове обладнання

 1. Три універсальні LNB;
 2. DISEqC;
 3. Кабель (для з’єднання супутникової антени з цифровим приймачем) та інші допоміжні елементи.

Цінова політика

Viasat Сімейний. Список каналів (59 грн/місяць)

Кіно: Hallmark, TCM, AXN Sci-Fi, Русский Иллюзион, Fox Crime, Кіно, 2T, Kiko.

Пізнавальні телеканали: Viasat History, Viasat Explorer, Discovery Channel, National Geographic, Світ, Планета, Куй ТБ

Новини: 24, 5 канал, CNN, EuroNews, DW, UBC, France 24, TV 5 France, Al Jazeera, Bloomberg TV, Рада

Для детей: Cartoon Network, Kids Co., Детский

Музика: VH1, MTV Україна, M1, M2, OTV, Star TV

Українські канали: 1+1, Новий канал, ICTV, СТБ, Перший Національний, ТРК Україна, Тоніс, КРТ, ТЕТ, ТРК Ера, K1, K2, Інтер +, Глас, Тиса

Viasat престижний. Список каналів (129 грн/місяць)

Кіно: TV 1000, TV 1000 Русское кино, TV1000 Action, TV XXI, MGM, Феникс кино, НСТВ, Hallmark, TCM, AXN Sci-Fi, Русский Иллюзион, Fox Crime, Fox Life, Кіно, 2T, Kiko

Пізнавальні телеканали: Viasat History, Viasat Explorer, Discovery Channel, Discovery World, Discovery Science, National Geographic, Nat Geo WILD, 24 ТЕХНО, Світ, Планета, Куй ТБ, Zone Club, Zone Reality

Спорт та хоббі: Eurosport, Eurosport 2, Футбол, Viasat Sport, Extreme Sports, Охота и Рыбалка, Drive, ESPN Classic

Новини: 24, 5 канал, CNN, EuroNews, DW, UBC, France 24, TV 5 France, Al Jazeera, Bloomberg TV, Рада

Для дітей: Jetix, Nickelodeon, Cartoon Network, Kids Co., Детский

Музика: VH1, MTV Україна, M1, M2, OTV, Star TV

Українські канали: 1+1, Новий канал, ICTV, СТБ, Перший Національний, ТРК Україна, Тоніс, КРТ, ТЕТ, ТРК Ера, K1, K2, Інтер +, Глас, Тиса

Для дорослих: Adult Channel, Spice

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим