Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Інтер

Розмір тексту:   Розділ: Українські телекомпанії Опублікував: Володимир Мула1 липня 2009 р., 17:46
Інтер
телеканал Інтер

"Українська незалежна ТВ-корпорація, телеканал "ІНТЕР"

"Інтер" - загальнонаціональний телеканал. В українському ефірі він з'явився 20 жовтня 1996 року. Відтоді він є незмінним лідером вітчизняного телебачення, завдяки чіткому дотриманню концепції сімейного каналу, що враховує потреби всіх соціальних і вікових груп населення.

Голова правління телеканалу "Інтер" - Сергій Созановський

Окрім телеканалу "Інтер" до U.A. Inter Media Group входять також канали НТН, К1, К2, "Ентер", "Ентер-Фільм", "МЕГА".

Рейтинги

"Інтер" - найпопулярніший телеканал країни. Більша частина телеглядачів України віддають йому перевагу, про що яскраво свідчать показники.

За підсумками 2009 року "Інтер" зі значним відривом випереджає інші телеканали за телевізійними аудиторіям: "4+", "18+" та "18-54".

Зони мовлення

Телеканал "Інтер" знаходить своїх глядачів за допомогою наземних ефірних кабельних мереж країни. Загальне покриття "Інтера" - 99,7%.

Ліцензія

19 вересня 2001 року телеканал "Інтер" отримав нову ліцензію на право мовлення на території України строком на 10 років. З 30 грудня 2002 року програми каналу можна дивитися 24 години на добу.

Наше виробництво

Успіх телеканалу "Інтер" обумовлений у першу чергу потужною базою власного виробництва. На даний момент в ефір телеканалу "Інтер" виходять такі програми: музично-розважальні шоу  "Україно, вставай!" та "Місце зустрічі", соціальний проекти "Ключовий момент", "Жди меня". Україна",  "Знак якості",  документальна програма "Формула любові", пізнавально-розважальні "Ранок з Інтером","Позаочі",  комфорт-шоу "Квадратний метр", та інші.

2007 року у складі медіа-групи "Інтер" почала свою роботу студія "07 Продакшн", що займається виробництвом кіно на найрізноманітнішу тематику. З того часу, як в ефір каналу регулярно виходить вітчизняний продукт, "Інтер" став першим у галузі української документалістики. Фільми студії "07 Продакшн" неодноразово отримували нагороди престижних фестивалів, як українських так і міжнародних.

Для виробництва новин була сформована окрема продакшн-студія "НІС". Завдяки роботі цієї інноваційної структури, більш ніж третина українських глядачів надають перевагу новинним програмам саме на "Інтері". Щоденно на телеканалі виходять 6 випусків новин, серед яких - вечірній підсумковий випуск "Подробиці", що представляє цілісну картину дня, з усіма деталями найважливіших подій. У неділю о 20:00 "Подробиці тижня" у жанрі політичної аналітики підбивають інформаційні підсумки тижня.

Виробництво розважальних програм знаходиться у розпорядженні студії "Пірат Продакшн", а художні фільми і серіали створює компанія Inter Media Production.

Наше кіно

Кінокомпанія "Інтер Медіа Продакшн" (входить до групи компаній "Інтер") прийшла на телевізійний ринок у 2006 році. На сьогодні завершено виробництво багатьох картин, серед яких варто особливо зазначити дуже успішний мелодраматичний серіал з елементами містики "Зачароване кохання", двосерійний телефільм-мелодраму "Кохання на асфальті", іронічну мелодраму "Ялинка, кролик, папуга", романтичну комедію "7 днів до весілля", іронічну мелодраму "Сповідь Дон Жуана", а також стрічки  "Казка про чоловіка і жінку" та "Хочу дитину".

Доброю традицією телеканалу "Інтер" стало дарувати своїй багатомільйонній аудиторії святкові сюрпризи у вигляді яскравих новорічних проектів. Щороку вони збирають біля екрану більшість глядачів не лише України, а й Росії. Серед таких проектів:

 • 2002. "Вечори на хуторі біля Диканьки" (режисер С. Горов, у гол. ролях О. Скрипка, А. Лорак, Ф.Кіркоров).
 • 2003. "Попелюшка" (режисер С. Горов, у гол. ролях М. Басков, Сердючка, Лоліта Мілявська).
 • 2003. "Снігова королева", спільно з телеканалом РТР (режисер М.Паперник, композитор І.Крутой, у гол. ролях:
 • К.Орбакайте, Н.Басков, Г.Хазанов, С.Ротару).
 • 2004. "За двумя зайцями" (режисер М.Паперник, у гол. ролях: А.Пугачова, М.Галкін, А.Данилко). Мюзикл увішов до трійці найкращих ТБ-програм на російському телебаченні за 2004 рік. ТВ.
 • 2004. "Шалений день, або Весілля Фігаро", спільно з російським телеканалом НТВ (режисер С.Горов, у гол. ролі Ф.Кіркоров).
 • 2005. "Їсти подано, або Обережно, кохання" (режисер М. Паперник, у ролях Юлія Рутберг, Олександр Балуєв).
 • 2006. "Зоряні канікули" (режисер С.Горов, головні ролі виконали зірки "Євробачення" Тіна Кароль та Діма Білан).
 • 2007. "Дуже новорічне кіно, або Ніч у музеї" (режисер Роман Бутовський, у головних ролях - В. Зеленський, Сердючка).
 • 2008. "Однокласники. Новорічна зустріч".

Наші партнери

За час існування каналу партнерами "Інтера" були і залишаються найбільші закордонні компанії, серед них - Європейський союз мовлення (ЕВU), УЄФА, а також провідні телекомпанії Росії: "Перший", "Росія", "НТВ", РЕН-ТВ, П'ятый канал (СПб), россійськиі кіновиробники "Централ Партнершип", "Фенікс Фільм", СТВ, "Інтра-коммунікейшн", найбільші голлівудські кінокомпанії - Sony Pictures Entertainment, Dream Works, Universal Pictures, MGM, Twenty Century Fox, Paramount Pictures, Walt Disney, Warner Brothers, а також інші закордонні партнери, такі як Discovery, National Geographic, Guinness World Records, наймасштабніша компанія Великобританії (і всієї Європи) - ВВС, один з найбільших виробників латиноамериканських серіалів - компанія Televisa та інші.

У листопаді 2007 група "Інтер", промоутерська компанія K2 East Promotions та алкогольний бренд Nemiroff оголосили про співробітництво у сфері просунення українського боксу. Тепер усі права на трансляцію боксерських двобоїв за участі братів Кличків та інших провідних українських боксерів належать каналам групи "Інтер". Трансляції відбуваються не лише на "Інтері", а також на НТН, К1 та "Мегаспорті".

Відзнаки

За результатами багатьох конкурсів, "Інтер" неодноразово обіймав провідні місця у різноманітних номінаціях, визнавався найкращим телеканалом року. Див. розділ "Наші нагороди".

"Інтер" став першим українським телеканалом, що повноправно заявив про себе і на закордонному телевізійному ринку: у квітні 2007 року окремий стенд каналу вже вп'яте був представлений на найбільшому телеринку, виставці (MIPCOM и MIPTV), що проходив у Каннах (Франція).

Завдяки цьому програми і фільми "Інтера" стали з успіхом продаватися за кордоном, а канал став брендом, який добре впізнають у всьому світі.

Інтер+

13 січня 2003 року запущена міжнародна версія телеканалу "Інтер" - "Інтер+". Його мовлення, насамперед, орієнтовано на підтримку зв'язків української діаспори з історичною батьківщиною.

18 червня 2003 року "Інтер+" одержав ліцензію на мовлення від Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення строком до 2010 року.

В ефірі "Інтер+" виходять найкращі програми телеканалу "Інтер" та інших каналів медіагрупи, а також програми з різних регіонів України.

Сьогодні "Інтер+" з високою якістю і в цифровому форматі поширюється зі супутників, що покривають усю територію Європи, Північну Африку, Кавказ та північну частину Ближнього Сходу, всю територію Російської федерації та Середню Азію, Північну Америку.

Інші проекти

2006 року телеканал "Інтер" відкрив "Інтершколу" - медіа-освітню програму, мета якої підготовка висококваліфікованих спеціалістів у галузі телебачення. Навчання в "Інтершколі" відбувається за такими спеціалізаціями - продюсер, режисер, сценарист, журналіст, оператор. Зарахування слухачів відбувається за допомогою конкурсу. У лютому 2008 року у програмі з'явився новий оригінальний курс "Comme il faut", у рамках якого слухачі вивчають такі дисципліни як акторська майстерність, дефіле, фотопластика, візаж, психологія комунікацій, культура і техніка вимови.

Партнери і консультанти програми "Інтершкола": Київський національний університет театра, кіно і телебачення ім. І.К. Карпенка-Карого, "Перша національна школа телебачення", учбовий центр "Практика" (Росія), Британська рада в Україні, Антон Нікітін, Іларіон Павлюк, а також режисер Кшиштоф Зануссі, народна артистка України Ада Роговцева, народний артист України Володимир Талашко, ведучий і режисер Михайло Марфін, сценарист Олексій Поярков, редактор Ірина Кесарська, продюсери Ніна Звєрєва, Михайло Козирев та інші.

Інформаційне мовлення "Інтера" представлене у мережі окремим ресурсом - "Подробности" (http://www.podrobnosti.ua), що є одним з найбільш популярних українських новинних проектів у глобальній мережі. Щоденно цей сайт відвідують близько 60 тисяч глядачів. Окрім текстових версій сюжетів інформаційно-аналітичної програми "Подробиці" та спеціальних телепроектів, на сайті завжди можна знайти оперативну інформацію про основні події в Україні та у світі, аналітичні статті, постійно оновлюваний прогноз погоди на 144 населені пункти України, форум, голосування.

Технічна база

Постійно підвищуючи якість мовлення, "Інтер" впроваджує найпотужніші телевізійні технології, які віповідають сучасним світовим стандартам.

 • Комп'ютерні медіа технології замість застарілих плівкових систем,
 • Перше в Україні застосування цифрового стандарту SDI
 • Оптоволоконні лінії для високочастотного зв'язку зі станціями передачі та джерелами програм,
 • Використання найсучасніших технологій NewsRoom для виробництва новин,
 • Багатоканальну автоматизовану апаратну з центральним відео сервісом об'ємом 237 годин, яка дозволяє відтворювати більш 90% програм для 4 цілодобових телеканалів і збільшувати кількість каналів до 15, не зупиняючи мовлення,
 • Сучасний графічний комплекс, який містить більш 10 робочих станцій, що забезпечують "одяг" і анонси програм телеканала,
 • два тон-ательє і апаратну для зведення фонограм із нелінійними станціями Sadie і відеодискрекордерами з високою продуктивністю та якістю озвучування і дублювання фільмів,
 • сучасні цифрові тележурналістські Комплекси (ТЖК) - більш 50 комплексів, 40 апаратних різного призначення (відео- і звукомонтаж, прийом і обробка супутникових програм, перегляд),
 • 4 цифрових апаратно-студійних блока з павільйонами. Найбільший з них, площею білш 300 м2, використовують для виробництва новин. У цифрових апаратно-студійних блоках застосовується провідна технологія виробництва програм "Віртуальна студія",
 • Перспективним напрямом стало завершення робіт зі створення Центрального Електронного Архіву, інтегрованого зі всіма виробничими комплексами, який дозволяє з незмінною якістю зберігати медіа матеріали  необмежену кількість років.

"Інтер" також має пересувну репортажну телевізійну станцію (ПРТС), найважливіша особливість якої - оперативність за рахунок повної автоматизації та унікальної комплектації: 4 цифрові телекамери з висувною дистанційно керованою щоглою висотою 9 метрів. ПРТС об лаштована унікальною цифровою радіорелейною лінією зв'язку, яка забезпечує впевнений прийом сигналу, використовуючи не тільки прямий промінь, але і віддзеркалений від різних споруд. Мобільна космічна станція передачі Uplink робить можливими прямі репортажі із будь-якого куточка України і країн Європи.

Важливим інструментом для створення позастудійних програм - ток-шоу, великих спортивних трансляцій, концертів - є 14-камерна Пересувна Телевізійна Станція (ПТС) - по суті, повністю цифровий пересувний телецентр на колесах.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: Телепростір
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим