Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

К1

Розмір тексту:   Розділ: Українські телекомпанії Опублікував: Володимир Мула1 липня 2009 р., 17:55
К1

К1 – загальнонаціональний інноваційний канал

 

Телебачення — своєрідний Соляріс, створений людьми. Він живе за своїми законами, впливає на спосіб мислення, пропонує ідеї, провокує суспільні трансформації, при цьому залишається привабливим і таємничим. Телебачення завжди — Інший Вимір.

К1 – загальнонаціональний інноваційний канал, універсальний за жанровим наповненням. Програмна політика телеканалу – власне виробництво інформаційно-публіцистичних програм, що відповідають найвищим професійним стандартам та очікуванням сучасної аудиторії.

К1 спрямований на свою цільову аудиторію – чоловіків та жінок віком від 14 до 49 років, з середніми та високими прибутками. Саме тому ефір К1 вибудовується адресно, з урахуванням потреб даної аудиторії. Вона дещо молодша від глядачів інших національних каналів, має високий рівень освіченості та зайнятості. Наші глядачі – активні споживачі товарів та послуг.

За цим принципом формується наповнення й ефірні позиції основних лінійок. К1 пропонує глядачу лише якісні програми, кіно та серіали, створюючи сучасне, динамічне, інтелектуальне телебачення. Телеканал К1 створив власний телецентр – унікальну для українського телебачення технічну базу, що відповідає світовим стандартам.

К1 створив гнучке, високоефективне і максимально надійне виробництво, зорієнтоване на найновітніші цифрові технології у сфері мовлення та виробництва програм. Канал має високу якість зображення та звуку і можливості для подальшого розвитку у майбутньому.

Телецентр має в своєму складі 3 телевізійні студії, 9 апаратних нелінійного монтажу, багатоканальну ефірну апаратну.

Обладнання для К1 поставили відомі виробники — Harris (система автоматизації мовлення), Avid (системи монтажу телевізійних програм та система електронного виробництва новин), Leitch (мовні відеосервери), Sony (студійні камери), Panasonic (камери для позастудійної зйомки, відеомаг-нітофони), Arri Lighting, Balcar (студійне світло).

Параметри розповсюдження супутникового сигналу телеканалу К1

Параметр Деталі
Позиція супутника4.0°W
Частота10722 МГц
Поляризаціягоризонтальна (Н)
Швидкість потоку27 500
Корекція помилокFEC 3/4
Номер каналу (відео)Video PID 0257
Номер каналу (аудіо)Audio PID 0258
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: Телепростір
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим