Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

ICTV

Розмір тексту:   Розділ: Українські телекомпанії Опублікував: Володимир Мула1 липня 2009 р., 17:38
ICTV
телеканал ICTV

ICTV – перший в Україні недержавний телеканал

ICTV – перший в Україні недержавний загальнонаціональний канал. Наша позиція чітка: ми працюємо для людей, ми усвідомлюємо, що довіру телеглядачів потрібно виправдовувати.

Ми вдячні всім, хто нас підтримав, хто нам повірив, а найбільше – тим, хто нас полюбив.

Свою історію канал ICTV почав 15 червня 1992 року – цього дня „помаранчевий” багатообіцяюче стартував в українському телеефірі.

Співзасновником каналу став концерн РРТ, що дозволило створити потужну та якісну мережу покриття. Одним із співзасновників ICTV була також компанія „Сторі Ферст”, частина акцій якої належить всесвітньо відомому виробникові кіно продукції, компанії „Юніверсал”.

Лише якісний кінопоказ та ексклюзивні фільми – такі прогнози читалися між рядками угоди засновників, згодом ці перспективи виправдалися на сто відсотків. Взявши курс на розважальні програми, ICTV першим серед українських каналів опанував методику озвучення та дублювання зарубіжних кінострічок. Плюс багато музики та спорту – ICTV послідовно і впевнено завойовував популярність сімейного телеканалу. Піком розвитку ICTV був 1996 рік, коли „помаранчевий” посідав третю сходинку у рейтингу українських телеканалів.

З 2000 року почався принципово новий етап в історії каналу – змінився склад учасників Товариства і власниками часток у статутному фонді стали декілька українських компаній.

На ICTV прийшла нова команда на чолі з Генеральним директором Олександром Богуцьким, яка зі своєю пропозицією вийшла в ефір уже 18 вересня 2000 року.

Відвойовувати втрачене набагато складніше, ніж починати все з нуля. Цей факт, багаторазово доведений історією, не вплинув на бажання “помаранчевих” зробити канал, який би всебічно відповідав вимогам сучасності, рефлексував актуальними темами та проблемами, був прикладом для тих, хто планує робити українське телебачення майбутнього. Наполеглива робота нової команди ознаменувалася прекрасними результатами: аудиторія каналу виросла втричі, власні телепрограми завжди мали гарні відгуки у ЗМІ, за кілька місяців із безнадійних, здавалося б, аутсайдерів канал перемістився на четверту сходинку у рейтингу. Пріоритетним для ICTV залишається інформаційний блок мовлення. На каналі виходять інформаційна програма "Факти", "Ділові факти", а також підсумковий новинний проект "Факти тижня з Оксаною Соколовою". Громадсько-політичне ток-шоу "Свобода слова" стало головним дискусійним майданчиком країни.

ICTV регулярно готує і спеціальні проекти, як то прямий ефір з Президентом України, телевізійні марафони, документальні фільми тощо.

Наші плани – сміливі і далекосяжні, а бажання реалізувати їх – величезне. Кожен день на ICTV – це нові ідеї, які гуртують навколо себе талановитих журналістів продюсерів та шоу-менів. Нам не позичати ні амбіцій, ні цілеспрямованості, ні вміння працювати в команді. І головне, ми абсолютно переконані в тому, що вдосконалення межі не має. Наш канал – канал великих можливостей, який дбає про інтереси тих, хто сьогодні своїми увагою й часом голосує за “помаранчевий”.

Разом з телеканалами М1, "Новий", СТБ, видавництвом "Економіка", газетою "Факты и комментарии" становить медіа-активи відомого українського бізнесмена і мецената Віктора Пінчука.

Параметри розповсюдження супутникового сигналу телеканалу ICTV

Параметр Деталі
Позиція супутника4.0°W
Частота10759 МГц
Поляризаціявертикальна (V)
Швидкість потоку30 000
Корекція помилокFEC 3/4
Номер каналу (відео)Video PID 0097
Номер каналу (аудіо)Audio PID 0098
КодуванняViaccess 2.6
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: Телепростір
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим