Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

"Кварталівці" не вважають цензурою невихід номерів про Януковичів у "Вечірньому кварталі"

Розмір тексту:   Розділ: Ексклюзив Опублікував: Павло Мандрик19 квітня 2012 р., 20:49
"Кварталівці" не вважають цензурою невихід номерів про Януковичів у "Вечірньому кварталі"

"Студія Квартал-95" підтвердила існування номеру, де висміювалась сім'я президента Віктора Януковича, а його невихід в телеверсії на "Інтері" аргументувала "умовами монтажного процесу".

Після тижня очікувань, "ТелеПростір" таки отримав офіційну відповідь від "Студії Квартал-95" щодо невиходу в "Вечірньому кварталі" від 7 квітня номеру, де висміювалась сім'я Віктора Януковича.

За словами прес-служби "Студії Квартал-95", дана сценка мала місце на записі програми 20 березня у палаці "Україна" і справді не "влізла" у телеверсію шоу на каналі "Інтер" від 7 квітня.

Як зазначила прес-служба, це зумовлено "умовами монтажного процесу, за якими тривалість випуску не може перевищувати свій хронометраж".

Щодо повтору номеру про сімейні стосунки у випуску від 7 квітня, який був показаний тижнем раніше, у випуску від 31 березня, то прес-служба називає це "звичною практикою". Мовляв, у нових програмах неодноразово вдаються до повторів "кращих та успішних номерів з попередніх програм".

Про доцільність заміни непоказаного номеру про Януковичів повтором з попередньої програми у випуску, який анонсувався як новий, "ТелеПростору" все ж не пояснили.

"ТелеПростір" також не оминув і тему пародії на новорічне привітання президента України, яка не ввійшла у випуск, показаний в новорічну ніч на "Інтері", однак вийшла на російському каналі "РЕН-ТВ", який транслював "Вечірній квартал" торік у грудні. За словами тої ж таки прес-служби, невихід номеру зумовлений тими ж таки "умовами монтажного процесу". Відповіді на те, яким чином номер потрапив у версію програми на "РЕН-ТВ", "ТелеПростір" так і не отримав.

Тим не менше, у "Студії Квартал-95" навідріз заперечили наявність цензури на "Інтері" та запевнили, що вихід вищезазначених номерів все ж планується і відбудеться у найближчих програмах. Коли саме – не уточнили.

На запитання "ТелеПростору", як часто в телеверсію "Вечірнього кварталу" не попадають номери, що так чи інакше стосуються президента Віктора Януковича, прес-служба підкреслила, що запис програми інколи і справді відрізняється від телеверсії і в ефір можуть не потрапити безліч номерів, в основному побутової тематики.

Нагадаємо, у новому випуску гумористичного шоу "Вечірній квартал" від 7 квітня не вийшов жартівливий номер про молодшого сина Віктора Януковича, в якому "кварталівці" зачепіли тему статків Олександра Януковича, всієї сім'ї Януковичів та стосунки синів президента між собою.

Раніше, у новорічний випуск "Вечірнього кварталу" від 31 грудня не ввійшла сценка-привітання президента з новим роком під назвою "Як це було", виконана актором "Студії Квартал-95" Юрієм Великим. "Кварталівець" обігрував конфуз президента Віктора Януковича, який торік у січні під час виступу на економічному форумі в Давосі не зміг вимовити фрази "увімкніть Україну". Відео цього номеру стало доступним після виходу новорічного "Вечірнього кварталу" на російському каналі "РЕН-ТВ".

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим