Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Катерина Осадча: "Я взагалі нічого не боюсь"

Розмір тексту:   Розділ: Ексклюзив Опублікував: Володимир Мула4 травня 2012 р., 15:54
Катерина Осадча: "Я взагалі нічого не боюсь"
Катерина Осадча

Для багатьох Катерина Осадча – це самодостатня жінка та принципова телеведуча, яка складає враження такої собі self-made women, яка сама себе "зробила". Та чи справді це так?

Дочка гендиректора "Київприладу" не соромиться свого модельного минулого, як і своїх фотографій в білизні та без неї. Свою юність вона провела в роз’їздах – жила в Японії, Франції, Англії та Німеччині. У 18 – одружилась, в 19 – народила сина, в 21 – вперше з`явилася на екрані, як ведуча програми "Жіночі штучки" на каналі "Тоніс". У 22 роки на цьому ж каналі почала вести "Світські хроніки".

Будучи досить юною, Катерина щоразу в новому епатажному образі умудрялась ставити найнезручніші запитання, зазвичай, старшим за неї відомим людям країни, провокуючи їх на все нові й нові відвертості… І так уже впродовж семи років! Власне, саме так пані Осадча "набивала" авторитет в очах тих же селебрітіз та телеглядачів.

Багато хто 28-річну телеведучу асоціює, в першу чергу, з чудернацькими капелюшками. Якщо вірити пресі, то їх у ведучої 700 штук. Один із них якось був названий найкращим на кінських скачках в Дубаях. Свого часу, цей невід’ємний атрибут свого образу Катерина відмовилась подарувати Аллі Пугачовій. А колишня перша леді Катерина Ющенко навіть пообіцяла віддати "за так" своїй тезці всю особисту колекцію головних уборів. Власне, з вуст журналіста "ТелеПростору" не прозвучало жодного запитання на цю тему. Не капелюшками ж єдиними…

Спілкування з Катериною проходило після фіналу 2-го сезону "Голосу країни". Стомлена затяжним прямим ефіром теледіва попросила "ТелеПростір" задати "толька три вопроса". Тим не менше, розмова тривала цілих півгодини.

Після її закінчення ведуча, на мить завагавшись, все ж наполегливо попросила узгодити інтерв’ю перед виходом. Журналіста "ТелеПростору" це дуже здивувало, адже якщо б персони, в яких бере інтерв’ю Катерина, вимагали цього ж від неї, програма "Світське життя" просто не мала б що показувати. Щоцікаво, пані Осадча під час розмови виявилась достатньо замкненою людиною, хоча саме відкритості вимагає від героїв своєї програми.

В ексклюзивному інтерв’ю "ТелеПростору" ведуча розповіла, чому вона не говорить про особисте та чому фото її бойфренда блискавично швидко зникло з мережі, як тільки-но туди потрапило, а також про "Голос країни", "Світське життя", своїм амбіції та, навіть, про стосунки з екс-чоловіком – колишнім нардепом-"литвинівцем" Олегом Поліщуком і про те, яку він роль відіграв на старті її телекар’єри.

- Катю, "Світське життя" в телепрограмі на цей тиждень стоїть в офф-праймі. З чим це пов’язано? Невже ваша програма стала нерейтинговою?

- Це пов’язано з тим, що буде фільм про "Голос країни" і ефір фільму, напевно, затягнеться, і аби не збивати з пантелику наших глядачів, бо часто-густо так траплялося, що ми виходили не в зазначений час, програмна служба каналу чесно поставила проект о 23:15, аби наш глядач нас знайшов, а не чекав дового-довго.

- Тобто, через тиждень вашу програму можна чекати у звичний час – о 22:30?

- Так. Ви ж бачите, що ми рухались у сітці у зв’язку з "Голосом країни" (згідно з телепрограмою на наступний тиждень, у неділю, 13 травня, "Світське життя" вийде о 23:25. – "ТелеПростір").

- Програму вкоротили…

- На момент саме прямих ефірів лише три програми було скорочено, адже ми мали вкластися в перерву на голосування в "Голосі країни". Саме тому три програми вийшли трішечки коротшими. А ще на травневі свята наші глядачі побачать краще з кращого – дайджести "Світського життя". Це не будуть оригінальні поки що ефіри – це буде найліпше за півроку.

- Набиваєте теми?

- Так. Ми маємо кілька тижнів на підготовку. Останні кілька тижнів в нас достатньо насичений графік і, буквально, з середини травня глядачі побачать свіжі світські заходи з всього-всього світу. Ось, наприклад, наша команда збирається на Каннський кінофестиваль, завдяки чому наші телеглядачі зможуть побачити все найцікавіше.

- Відомо, що у вашій програмі є табуйовані персони – люди до яких ви не підходите брати інтерв’ю. Зокрема, це світська дама Світлана Вольнова та телеведуча Ольга Фреймут. Це пов’язано з тим, що у вас особисто не склалися з ними стосунки чи причина криється в чомусь іншому?

- Ні. Ми все ж таки, в першу чергу, відштовхуємося від цікавості телеглядача. В другу – від інформаційних приводів.

- Тобто, Ольга Фреймут, Світлана Вольнова менш цікаві телеглядачам?

- Ми зараз не будемо акцентувати на якихось особистостях. Я можу сказати, що це питання більше не до мене, а до редакторів, продюсерів проекту. В нас політика така – глядачу має бути цікаво.

- Як ваш батько Олександр Осадчий, гендиректор підприємства "Київприлад", ставиться до вашої телевізійної кар’єри. Він вас підтримує?

- Звичайно! Мене батьки підтримують. Він мною пишається.

- Чим займається ваш молодший брат Володимир?

- Він закінчив юридичний факультет Київського Національного університету імені Тараса Шевченка. І він шукає себе. Він займався і продовжуватиме займатися своїм маленьким бізнесом.

- Відкриє юридичну фірму?

- Ні. Це не буде пов’язано з юриспруденцією. Насправді, це питання більше до нього. Його ніхто ніколи не бачив…

- Можливо, він вас просив з кимось познайомити на вечірках?

- Ніколи. Він знає свій шлях. Він складає його сам. Це всі питання до нього. Йому 26. Він, навпаки, утримується від будь-якої публічності. Він ніколи не буває на світських заходах, тому що йому це просто нецікаво.

- У медіатусовці ходять розмови про те, що ваш колишній чоловік Олег Поліщук допоміг вам потрапити на "Тоніс", у зв’язку з тим, що він перебував у "Партії Зелених" та був другом голови партії – Володимира Костеріна, якому, власне, і належав канал.

- "Партія Зелених" стала належати пану Костеріну за кілька років після того, як я з чоловіком розлучилася. Якщо ви простежите хронологію, то пан Костерін увійшов до лав "Партії Зелених" набагато-набагато пізніше. Власне, він придбав цю партію вже після того, як партія не увійшла в парламент і тоді, коли "зелені" втрачали свої сили***.

- Тим не менше, ви починали на "Тонісі" у 2005 році…

- Я починала у 2004 році.

- І хіба тоді Костерін не був в "Партії Зелених"?

- Костерін не був тоді в "Партії Зелених"! Я не знаю, хто таке каже… Насправді, абсолютно всі кастинги, які я проходила не тільки на "Тонісі" і на "Тонісі", в тому числі, я проходила самостійно. Тоді (у 2005 році - "ТелеПростір") на "Тонісі" запускали ранковий проект, і потім я познайомилися з продюсерами "Світського життя" Олесею та Андрієм Ногіними. Вони мене на кастингу обрали, як ведучу (тоді проект носив назву "Світські хроніки". – "ТелеПростір"). Тобто, пліток завжди шалена кількість. Про зв'язок через "Партію Зелених", - від вас я чую вперше.

- Недавно в мережі з`явилися фотографії вашого бойфренда. З фото видно, що достатньо солідний чоловік…

- Олександра Понамарьова?

- Ні. Фото вашого справжнього бойфренда. Так ось, у березні на сайті "Папарацці", який належить братам Арфушам, були опубліковані його фотографії. В той же ж день вони зникли, як і зникли з тих сайтів, які ці фото перекопіювали.

- А ви так безапеляційно кажете, що це мій бойфренд, ви напевно знаєте про це? Ви знаєте більше про моє приватне життя, ніж я? Ні?

- Ні! Я лише хочу дізнатися, як так сталось, що ці фотографії зникли?

- Насправді, у той час я була у відрядженні. Ці публікації через те, що вони не відповідали дійсності – всі сайти, і в тому числі першоджерело, – зняли їх.

- Тобто, був телефонний дзвінок, де ви чи хтось інший просили їх зняти?

- Ні. Я не знаю... Я ж вам кажу – я була тоді у відрядженні. Саме тому те, що не відповідало дійсності, - видання прибрало, аби не отримати запрошення до суду за брехню… Серед моїх бойфрендів знаєте скільки народу? Ось Олександр Понамарьов ходить… (Повз нас пройшов співак – "ТелеПростір"). Кажуть, що я у нього три місяці жила вдома…

- Всім відомо, що це була піар-кампанія кліпу Олександра, в якому ви знялись.

- Володимир Кличко - мій бойфренд в пресі (ведуча брала інтерв’ю у боксера, де вони разом грали в гольф – "ТелеПростір"). Ось, навіть, Ірина Білик мені казала, що збирається на наше весілля – де вона почула про якесь весілля? А нещодавно стався анекдот у Фейсбуку – якась інша Катя Осадча, росіянка, яка живе в Китаї, вийшла заміж і опублікувала фото руки з обручкою. І мене почали вітати усі мої 5 000 френдів! Тобто, хтось один переплутав мене з тезкою, і всі інші почали лайкати і вітати. От так частіше за все і розповсюджуються вигадані плітки про моє особисте життя. В мене така кількість наречених останнім часом, скажу чесно, що я починаю сама плутатися, і наш глядач починає плутатися у всіх тих наречених.

- Тим не менше, громадськість колись побачить вашого бойфренда? Чи будете ви, скажімо, більше говорити про своє особисте життя?

-  А я не бачу навіщо?

- Ви ж публічна персона!

- Хтось обирає для себе цей шлях. Хтось обирає інший. Для когось важливо приходити на вечірку зі своєю другою половиною. Я приходжу на вечірку з двома операторами і редактором. Розумієте? Мій хлопець не публічна людина.

- Яким бізнесом він займається?

- Знову ж таки! Це не до мене питання! Про брата, моїх батьків, моїх близьких людей – я не маю права говорити. Це їхнє особисте життя. І якщо в їхньому житті так сталося, що поруч є я, то вони не мають через це страждати. Розумієте? Тому, власне, я за себе можу відповідати все що завгодно. За людей, що зі мною поруч – я відповідати не маю права.

- Добре. Давайте повернемось до вашого колишнього чоловіка Олега Поліщука. Кілька місяців тому він пішов з парламенту, з Блоку Литвина, склавши свої депутатські повноваження. Чому?

- Знову ж таки - питання до нього.

- Але ви якось зізнавалися в інтерв’ю, що у вас з ним залишися дружні стосунки. Чи розповідав він вам чому пішов? І, власне, чим він займається зараз?

- Я не спілкувалася з ним на цю тему. В нас є одна тема для розмов – це наша спільна дитина, яку ми виховуємо. У нас є питання з приводу виховання Іллі. З приводу роботи моєї чи його роботи, в мене немає ніяких запитань.

- Тобто, ваш екс-чоловік бере участь у вихованні вашої дитини?

- Так, звичайно, це його син. Він бере участь у вихованні.

- А ваш теперішній чоловік?

- Батько у дитини є один, який і має брати участь у вихованні. Я дуже рада, бо є багато прикладів, коли батько після розлучення не займається дитиною взагалі. У нас, слава Богу, не так – всі адекватні люди. Ілля іноді їздить відпочивати з татом, вони ліпші друзі.

- А як Ілля сприйняв те, що у мами з`явився новий бойфренд, що мама не сама?

- Давайте, ви це в Іллі запитаєте.

- Тим не менше, ви ж бачите, як воно з боку. Можливо, він вас ревнує? Можливо, у нього є певні запитання до вас?

- У нас дуже гарні сімейні стосунки. Якщо ви зараз дуже хочете запитати про фінал "Голосу країни" – я вам розповім, якщо ви не хочете – я дуже хочу піти нарешті  (після фіналу команда проекту організувала фуршет – "ТелеПростір").

- Добре. Давайте про "Голос країни". За кого ви вболівали?

- Насправді, ми вболівали за всіх. Кожного разу, коли хтось йшов, нам було неприємно і боляче. Так було від самого початку, від сліпих прослуховувань. Тому, коли когось не вибирали, ми сумували, тому що ми спілкувалися, знайомилися з вокалістами на інтерв’ю, а потім вони не проходили далі і було шкода.

- Рейтинги другого сезону значно поступаються рейтингам першого…

- Я ведуча програми.

- Все ж таки вам би хотілось вести рейтингове шоу? Щоб рейтинги були вижчими, ніж, наприклад, у шоу "Х-фактор"?

- Дивіться. Рейтинги – це питання не до ведучих. Це питання до продюсерів. Ось зараз цим питанням ви, взагалі, не туди поцілили. Є продюсери. Вам з цим питанням, швидше, до них.

- На вашу думку - другий сезон був кращим чи гіршим за перший? Розкажіть про ваші особисті відчуття. Можливо, давайте не по рейтингах судити, а по емоціях, таланту конкурсантів.

- І в першому, і в другому сезоні були надзвичайно потужні вокалісти, голоси. Мені здається, що ці два сезони неможливо порівнювати, тому що в першу чергу це абсолютно різні люди. Ми маємо інший склад тренерів, тому я б взагалі не стала порівнювати. Ми навіть не називаємо це шоу "Голос країни-2". Ми називаємо його "Голос країни. Нова історія". Це дійсно нова історія. Це інша історія. Це історія інших людей. Це так само і наша інша історія. І ми вже інші, і вокалісти інші. Ми отримали нових друзів. Ми дуже тішимося з того, коли приходять учасники попереднього сезону, а зараз дуже тішимося з того, що маємо тепер величезну команду вокалістів і радіємо, коли вони приходять на ефіри, зокрема, ті, хто не пройшли далі.

- Бачив, як в кінці шоу ви підспівували пісню "Ти моя" Павла Табакова. Ви хотіли, щоб саме Павло переміг?

- Ні. Я, наприклад, дуже засмутилась, що Назар Савко не став суперфіналістом. І за Ангеліну Моняк… Ми вболівали за всіх, хто вилетів в минулому сезоні і в цьому. Це важко зрозуміти, але коли ти знаходишся у середині процесу, ти надзвичайно переживаєш за кожного вокаліста, що бере участь в шоу. Надзвичайно! Ми знаємо їхні долі. Ми з ними живемо вже півроку. Тобто, ці люди стали нам рідними. Іноді ми бачили їх частіше, ніж своїх рідних вдома. Ми проводили довгі-довгі записи на вокальних двобоях та сліпих прослуховуваннях. Ми знаємо їхні біографії, ми знаємо їхні родини. Мені здається, що пісня Павла Табакова достатньо хітова, тому що це його власна пісня, пісня з його репертуару, є кліп на цю композицію. І, справді, ми два рази її послухали - на репетиції і потім на самому ефірі – це було надзвичайно. Пісня запам’ятовується. Ця пісня може стати повноцінним українським хітом. І ось зараз Павло Табаков отримав ротацію на "Хіт ФМ", контракт з Universal. Він повноцінний виконавець і зможе вже зараз чи за кілька місяців зробити повноцінний альбом. Чи це не є гарно?!

- Осінню "1+1" запускає дитяче вокальне шоу "Голос. Діти". Чи пропонували вам Олександр Ткаченко, Ірина Іонова (гендиректор каналу та продюсер проекту – "Телепростір") роль ведучої цього проекту? 

- Офіційну пропозицію з таймінгом я ще не отримувала, але певні напрацювання є.

- В третьому сезоні "Голосу" вас також можна буде побачити?

- Давайте не будемо забігати наперед. До третього сезону ще багато часу. Він буде аж наступної весни, тому давайте поки що переживемо "Голос. Діти". Проект потребує більше моральних сил – це все таки робота з дітьми, а не з дорослими. Треба буде мати сталеве серце, щоб не розчулитися в певних моментах чи щоб не тремтів голос.

- Новий канал також на осінь готує аналогічне дитяче співоче шоу, в якому креативним продюсером та ведучою буде Маша Єфросиніна. Шоу вироблятимуть за італійським форматом. Відмінність проекту полягає в тому, що окрім сольних виступів діти будуть співати ще й в дуетах з зірками. Ви конкуренції не боїтесь?

- Скажу вам чесно, я взагалі нічого не боюсь. Кожен робить свою роботу. Боятися контрпрограмування чи чогось там іншого… Це знов ж таки – питання до продюсерів. Я особисто – тільки ведуча програми.

- А боїтеся конкуренції з боку Маші Єфросиніної?    

- Я не те, що не боюся. Конкуренції взагалі не може бути – це різні канали, це різні шоу, це різні формати.

- Це одинакові шоу – там діти співають, і там діти співають…

- Там діти співають, і там діти співають, але знов таки… Ви достатньо вузько дивитесь на цю ідею. Розумієте? Це все одно абсолютно різні формати. Є формат "Голосу країни" і є інший формат. Ми зараз не беремося порівнювати вокальні дорослі шоу, тому що всі вони різні за форматом, за ідеєю, за стосунками тренерів. Вони різні і, напевно, розроблені розробниками форматів для того, аби вони відрізнялися. Ніякого копіювання ви не побачите! Тим паче, що основний інтерес підігріває те, що діти співатимуть на "Голосі" на тій самій сцені, у тому самому рингу… До них будуть розвертатися крісла тренерів...

- Але буде тільки три тренера…

- Так, це в форматі прописано. Уявіть собі дитину на цьому шоу! Коли дорослі так переживають, що вони не можуть втриматися від цього хвилювання, то уявити дитину на цьому місці дуже важко.

- Ви уже отримували пропозицію від "1+1" вести дуель "Голос країни"-"Х-фактор"?

- Всі питання з приводу дуелі – до продюсерів. Ми, як ведучі, тільки зачитували в ефірі цю ідею каналу.

- Чи не планували ви змінити формат програми "Світське життя"? Програма існує уже 7 років. Це досить солідний вік для телебачення. Можливо, подумували про те, щоб зосередитись на талант-шоу каналу і бути такою собі Оксаною Марченко на "1+1"?

- (Довга пауза - "ТелеПростір"). Ви, взагалі, чули самі себе? (Здивовано – "ТелеПростір"). Просто, у вас така… постановка питання! Справа в тому, що я ведуча "Світського життя". Я журналіст і телеведуча проекту "Голос країни".

- Тобто, після семи років, програма буде існувати в тому ж форматі? Чи плануєте все ж таки видозмінювати її? Можливо, буде більше закордонних вояжів?.. Чи програма залишиться такою, як вона є, поки, скажімо, цифри не впадуть?

- У програми є велика аудиторія глядачів, і в тому вигляді, який вона має зараз – баланс між закордонними виїздами, інтерв’ю з всесвітньовідомими зірками, а також світськими вечірками з Росії і України. Саме тому в такому збалансованому вигляді вона йтиме й надалі. Це цікаво глядачам! Ми кожного сезону і кожного ефіру ставимо і піднімаємо собі планку. Саме тому цей проект сім років успішний і дає високі цифри каналу.

- Якими ще проектами ви хотіли б займатись? Які у вас амбіції? У вас, взагалі, вони є? Про них знають продюсери "Світського життя" Олеся та Андрій Ногіни? Гендиректор групи каналів "1+1" Олександр Ткаченко?

- Ми робимо проект "Світське життя" на каналі "1+1" з гарними цифрами. Всі наші амбіції - мої, як журналіста, і нашої команди "Світського життя" - ми втілюємо у програмі. І всі глядачі це можуть бачити від ефіру до ефіру. Ми ставимо для себе все нові задачі, які і втілюємо у життя. Саме тому наші глядачі точно не будуть сумувати ще багато-багато років.

- Тобто, крапку чи три крапки у програмі ставити не плануєте і будете йти далі тим же шляхом?

- Я взагалі не бачу підстав для цього. Я не розумію, звідки такі питання взагалі беруться? Програма виходить вже сьомий рік і вона успішна.

- Ось, скажімо, за німецькими дослідженнями людина має змінювати роботу раз на шість років.

- Ну, мабуть, людина за німецькими дослідженнями має змінювати роботу раз в шість років. Я не буду пояснювати всі моменти у форматі…

- Тобто вам абсолютно комфортно у ролі ведучої "Світського життя" і змінювати її не плануєте?

- Я себе спробувала у ролі ведучої великого вокального шоу, я веду "Світське життя", що подорожує по всьому світі. Ми беремо інтерв’ю у перших зірок світу. Ми розповідаємо і про політику, і про спорт, і про шоу-бізнес, і про кіно - абсолютно про все. Цей формат досить насичений і різноплановий – там не засумуєш. Ми висвітлюємо картину усього світу через призму світського життя. Тому всі колеги, які займаються нішевими проектами, можуть нам тільки позаздрити. Ми маємо багато рубрик – інтерв’ю один на один, маємо зірку в інтер’єрі, маємо подорожі з однією зіркою, маємо інтерв’ю тет-а-тет на проект-джанкетах, маємо інтерв’ю на світських вечірках. Тобто, цей 36-хвилинний формат поєднує в собі дуже-дуже-дуже багато всього. Тому я не бачу якихось підстав говорити про комфорт чи дискомфорт… Ми тільки ростемо у власних програмах, ми самі собі, всією командою ставимо мету і її досягаємо. І відбувається це кожного ефіру.

- Який відсоток тих людей, у яких ви берете інтерв’ю на світських заходах, є настільки чесними, наскільки ви їх показуєте?

- Ми намагаємось їх вивести на чисту воду. Ось уже 7 років. Абсолютно всіх. За допомогою запитань ми зриваємо маски і показуємо людей такими, якими вони є.

- Але тим не менше, з кожним роком у вас все більше друзів, ніж ворогів, а тому їм все важче ставити гострі питання…

- Ні, абсолютно. В мене дуже мало друзів серед зірок шоу-бізнесу і зірок загалом. В мене взагалі немає… У людини не може бути багато друзів. В мене є знайомі, але всі абсолютно знають, що від мене можна чекати всього чого завгодно, найгострішого запитання. Ось ми говорили, що, мабуть, Олександр Понамарьов чи не єдиний, хто на мене за весь час жодного разу не ображався. Ми з усіма зірками проходили різні етапи: хтось ображався, переставав давати інтерв’ю, потім знову зустрічалися… Зірки розуміли, що все ж таки ми є ресурсом, які вони не можуть втрачати. Це такий процес, який йде уже сім років.

***

43-річний Володимир Костерін очолював наглядову раду телеканалу "Тоніс" з 2003 року по 2011 рік (за іншими даними - до кінця 2010 року). Саме на 2003 рік припадає певний розквіт каналу – "Тоніс" все частіше виграє телечастоти на конкурсах Нацради, і таким чином канал з маленьким покриттям сигналу стає загальнонаціональним. Нова команда на чолі з продюсером Віталієм Докаленком перепозиціоновує "Тоніс" в жіночий канал з яскраво вираженим "еко-відтінком". В ефірі з`являються як власні проекти, так і куплені. Зокрема, канал тоді запустив американське ток-шоу "Шоу Опри Вінфрі". 

"Еко-відтінок" каналу спостерігався у зв’язку з тим, що Володимир Костерін активно займався політичною діяльністю. Після того, як у 2002 році "Зелені" програли парламентські вибори, пан Костерін почав займати посаду заступника голови ПЗУ. Головою партії тоді все ще залишався Віталій Кононов. Однак, в серпні 2006 року на з`їзді "Партії Зелених" Володимир Костерін був обраний її головою. Тим не менше, парламентські вибори у 2006 році "Зелені" знову програли, попри посилену агітацію: медійну (телеканал "Тоніс", газета "24") та "співочу" (за партію тоді агітували Ірина Білик, Вєрка Сердючка, Марічка Бурмака та інші відомі виконавці). Власне, після програшу на виборах на каналі "Тоніс" і почались фінансові проблеми. З каналу пішла вся продюсерська команда. Проблеми на каналі тривали допоки у 2011 році (за іншими даними в кінці 2010 року) "Тоніс" не почав належати фірмам, які близькі до Олександра Януковича. 

43-річний Олег Поліщук в 1998-2002 роках був народним депутатом. У Верховній Раді він представляв фракцію "Партії Зелених" (№17 в списку). До цього, у 1997-98 роках, значився першим заступником голови правління ВАТ "Кіровограднафтопродукт". В 2002 році Поліщук знову пробував потрапити в парламент від "Партії Зелених". Як відомо, партія вибори програла. На дострокових парламентських виборах у 2007 році балатувався в Раду за списком Блоку Литвина (№22), але потрапив у парламент лише у червні 2008 року. Таблоїди Поліщука пов`язують з телеканалом Fashion TV Україна. З Катериною Осадчою Поліщук одружився у 2001 році. У 2002 році у подружжя з`явився син Ілля. За інформацією таблоїдів, пара прожила разом 3 роки і в 2004 році розлучилися. Нагадаємо, саме 2004 року Катерина поча працювати телеведучою на каналі "Тоніс".

Фото - e-motion, Табло ID, vip.glavred

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: Телепростір
Теги: Катерина Осадча 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (10)

 
 • lusia
  7 травня 2012 р.
  Відповісти
  а журналист видимо хотел постебаться в ее же стиле... хм, смешно получилось. ответы какие-то... странные. думала ее не затронуть такими вопросами... но ничего, значит человек жив, у него есть эмоции, но можна и попроще!
 • Віктор
  7 травня 2012 р.
  Відповісти
  в мене були сумніви щодо її адекватності, але не думав, що так все запущено! з її сторони аморально вимагати відкритості від герої програми, самій будучи при цьому абсолютно закритою. А це її обурення питаннями - просто дивує!
 • анастасія
  6 травня 2012 р.
  Відповісти
  я не фанат, кати, но считаю, что она вполне адекватный человек, а говорить о личной жизни она не обязанная, точно так же как об этом и не говорят некоторые из героев ее программы.
  а то что она агрессивно реагировала на некоторые вопросы, так представьте если бы вам устроили допрос с пристрастиями, как бы вы реагировали. особенно, когда отвечаешь, объясняешь свою точку зрения, а тебе задают тот же вопрос, только немного перефразирован.
 • lana
  6 травня 2012 р.
  Відповісти
  Кому потрібна ця програма в такий пізній час? Схоже, не все так добре і у них... Не прихильниця таланту Осадчої, за останній час бачила лише кілька програм - насправді, нічого особливого! Вичерпала себе програма! От раніше, пригадую, вона мочила всіх підряд, зараз - нецікаво, недотепно, негостро, непровокативно. Відстій! Посередня програма для гламурного бидла.
 • Иван
  6 травня 2012 р.
  Відповісти
  оказывается эта Катря совершенно не готова к ответу на свои же дурацкие вопросы! смешно было читать:) откуда такая озлобленность? она что возомнила вообще? что она пуп земли и ей все можно? наконец открыли гнилую сущность этой пацанки. конечно, у нее нет амбиций. кокие нафиг амбиции? ездит по миру, развлекается ... самое страшное для нее - это мысль о том, что это может закончиться.
 • Ігор
  5 травня 2012 р.
  Відповісти
  А ця дама виявляється повний неадекват. Так я не зрозумів - їй що ті всі питання пишуть? А самій слабо собі написати? Ще одна "говорящая башка"! Чому на нашому телебаченні всі ведучі або повні дури, або коханки віпів? Де цікаві особистості?
 • людмила
  5 травня 2012 р.
  Відповісти
  Інтерв'ю розкрило зовсім іншу Катю Осадчу. Агресивну і зверхню. Уявляю як складно було з нею розмовляти. Журналіст - просто молодчина.
 • Зита
  5 травня 2012 р.
  Відповісти
  м-да! нифига себе Осадчая! и бывший депутатом был, и папик - директор Киевпрылада и братец бизнес начинает и любовник непонятно что делает... ух, как всё четко у неё! интереснинький розговорчик получился!
 • samanta
  5 травня 2012 р.
  Відповісти
  да я вас прошу! кому оно надо! что за ответы вообще? то вопрос не к ней, этот вопрос тоже "не до неи"... если ты шла в публичность, то буть готова к тому, что тебе будут задавать различные вопросы в том числе и о личном
 • Читатель
  5 травня 2012 р.
  Відповісти
  вот какая она оказывается. судя по последним абзацам завралась Катенька. а бывшего использовала для карьеры. что же там за любовник у нее такой, что все фото исчезают? какая-то шишка?