Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Слава Варда: "Я зроблю спортивний проект на ТВі прибутковим"

Розмір тексту:   Розділ: Ексклюзив Опублікував: Володимир Мула20 червня 2013 р., 10:50
Слава Варда: "Я зроблю спортивний проект на ТВі прибутковим"

Нещодавно на телеканалі ТВі стартувала програма спортивних розслідувань "Ґран-прі" із Славою Вардою. У своєїму флеш-інтерв'ю "ТелеПростору" ведучий розповів, як виникла ідея створення проекту, а також заявив, що зробить програму прибутковою за будь-яких обставин.

- Слава, ти ведучий нової програми скандальних спортивних розслідувань "Ґран-прі". Розкажи, чим зумовлена поява такого проекту в жанрі розслідувань? Яка його ідея?

- Поява "Ґран-прі" абсолютно в дусі часу. Українці – народ дуже допитливий і, до речі, вкрай уважний, коли справа стосується грошей. І чужих тим паче. Дивіться далі – наша країна вже провела футбольне Євро, на черзі баскетбольний Чемпіонат Європи, ми навіть претендуємо на зимові Олімпійські ігри! Це все величезні гроші, які, не виключено, що виймуть з ваших кишень. А наші внутрішні чемпіонати і змагання, спортивні масові заходи? Всі вони впливають на ваш особистий бюджет! Хочете ви цього чи ні! При чому тут мої гроші, запитаєте ви? Ось про це ми і розкажемо в ефірі ТВі.

- Ти 5 років був ведучим новин і тепер – розслідувач. Як тобі нове амплуа?

- Це амплуа я називаю – дослідник. І дуже гармонійно в ньому себе відчуваю. Вся наша команда складається, як і країна, з дуже допитливих людей. Наша перевага перед іншими – у "Ґран-прі" більше можливостей відшукати відповідь на запитання "чому?". І в результаті розказати правду, не завжди приємну, але важливу для життя в умовах вітчизняного ринку.

- З чого складається програма, який творчий колектив працює над нею, кількість цих людей?

- "Ґран-прі" - це три різних теми, які ми освячуємо щотижня. Наша команда називає проект – "науково-популярне, спортивно-розважальне дослідження". Творчий колектив – це люди, які давно працюють в спортивній журналістиці та телевиробництві. Загальна кількість – 12 апостолів.

- Чи знімаєш ти сюжети сам у проекті?

- Ні, проте вже мною запланований цикл інтерв'ю з впливовими гравцями фінансового та спортивного ринку, які я буду проводити.

- Які цікаві теми сюжетів плануєте на майбутнє? Коментарі від яких зірок спорту хочете отримати? І чи мрієте про інтерв'ю з зірками світового спорту?

- Ми не просто хочемо – ми над цим працюємо! Плануємо показати в нашому ефірі ексклюзиви і від Жозе Мауріньо, і від Павла Буре, і навіть від Михайла Прохорова і Романа Абромовича. До речі, я першим з українських журналістів в британському містечку Мілтон Кінгз, потрапив на завод, де виробляють боліди команди Ф1 Red Bull. Я інтерв'ював другу людину в цій команді – виконавчого директора Крістіана Корнера. Суть в тому, що він обіцяв ексклюзив з одним з кращих пілотів світу – Себастьяном Феттелем! Так що над експертами ми працюємо серйозно!

- Всі центральні канали закрили новини спорту, аргументуючи це неприбутковістю. Що можеш сказати з цього приводу? І виробництво "Гран-прі", думаю, теж недешеве...Як зробити, на твою думку, цей проект прибутковим?

- Закриття спортивних новин у нашій країні, у дусі часу. Можна довго міркувати на цю тему. Проте сумний факт залишається. З приводу прибутковості проекту "Ґран-прі" - навіщо говорити – я зроблю його прибутковим!

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

матеріали по темі:

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим