Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

"Дитяче Євробачення 2013". Повна інформація про конкурс у Києві

Розмір тексту:   Розділ: Ексклюзив Опублікував: Володимир Мула4 листопада 2013 р., 08:49
"Дитяче Євробачення 2013". Повна інформація про конкурс у Києві

"Дитяче Євробачення-2013" - щорічний телевізійний конкурс, у якому беруть участь по одному представнику від кожної з країн-членів Європейської Мовної Спілки (ЄМС). У фестивалі, який транслюється по телебаченню і радіо на території всієї Європи і в деяких країнах інших частин світу, а також в інтернеті, можуть брати участь діти віком від 10 до 15 років.

Цьогорічне свято дитячої пісні відбудеться у Києві 30 листопада 2013 року у палаці "Україна". Столиця України прийматиме конкурс вдруге - 21 листопада 2009 року Junior Eurovision проходило в київському "Палаці спорту".

Визначення країни-організатора фестивалю

На відміну від пісенного конкурсу Євробачення, країна-переможець "Дитячого Євробачення" не отримує права на проведення конкурсу, але отримує право в тому разі, якщо Європейська Мовна Спілка обере цю країну в якості країни-господарки конкурсу на засіданні організаційної ради "Дитячого Євробачення".

В результаті, так і трапилось з Україною. Надихнувшись перемогою Насті Петрик на дитячому Євробаченні, Національна телекомпанія України у грудні минулого року подала заявку на проведення дитячого конкурсу на теренах нашої держави.

За неофіційною інформацією, на проведення фестивалю також претендували Грузія та Азербайджан.

Через деякий час Європейська мовна спілка оголосила, що "Дитяче Євробачення" відбудеться в Україні в палаці "Україна" 30 листопада 2013 року.

Зміни у правилах конкурсу

Цьогорічне "Дитяче Євробачення" пройде зі зміненими правилами. Нововведення та зміни фестивалю виглядають наступним чином:

  • хронометраж пісні - 3 хвилини.
  • процедура жеребкування для визначення порядкових номерів виступів відбуватиметься за участю самих конкурсантів (раніше порядок виступів визначали голови делегацій).
  • збільшено кількість призових місць. Учасників нагороджуватимуть за так званою олімпійського системою - золото, срібло й бронза.
  • шоу розпочинатиметься о 20:00. Зміну було запроваджено з огляду на те, що цільовою аудиторією "Дитячого Євробачення" є діти та їх батьки.

Гасло, лого та сцена "Дитячого Євробачення-2013"

"Дитяче Євробачення 2013" пройде під слоганом "Be Creative!" ("Будь творчим!). Як повідомили "ТелеПростору" у прес-службі НТКУ, девіз "Be Creative" закликає шукати в собі нові здібності та розвивати нові таланти, тому що усвідомлення і розуміння свого творчого потенціалу є важливою складовою нашого життя.

"Be Creative" ("Будь творчим!") – це свого роду звернення до всіх учасників "Дитячого Євробачення", які відкрили в собі любов до музики як основу для творчого самовираження" - наголошує прес-служба НТКУ.

Лого "Дитячого Євробачення 2013" зроблено у кольорах українського прапору під назвою "Puzzle-man" (Пазлик).

jesc13_logo

"Пазл як елемент логотипу вдало співвідноситься з концепцією креативності та багатогранності дитячої творчості. У процесі складання пазлів ми знаходимо друзів, допомагаємо одне одному, вивчаємо й пізнаємо нові сюжети та в результаті створюємо завершену картину. А діти – всі разом і кожен з них окремо – є важливою ланкою у творчому процесі, додаючи кожен свій "пазл" у створення незабутнього шоу дитячої пісні – дитячого пісенного конкурсу Євробачення-2013!" - зазначили організатори фестивалю.

За словами виконавчого продюсера конкурсу Романа Керика, сцена "Євробачення", як і логотип конкурсу, буде створена у формі пазла.

jesc13_stage

"Пазли для нас - це не просто створений на фабриці набір елементів, а символ об'єднання. Логотип створено в Національній телекомпанії України із залученням іноземних консультантів і дизайнерів. Також ми переформатували сцену залу палацу "Україна", який сам по собі є дуже сталим, із конкретною архітектурою. На сцені в нас будуть рухомі елементи - пазли, що надають сцені більш неформального вигляду і дадуть змогу створити світлові об'єми, потрібні для кожного з конкурсантів", - заявив пан Керик.

Ведучі та представниця України на "Дитячому Євробаченні"

2 серпня 2013 Національна телекомпанія України провела фінал національного відбору на "Дитяче Євробачення 2013".

Фіналістами конкурсу стали 16 сольних виконавців та 4 колективи. Переможця національного відбору обирали шляхом змішаного голосування професійного журі й телеглядачів.

За результатами голосування тріумфатором нацвідбору на "Дитяче Євробачення-2013" стала Софія Тарасова. 12-річна дівчинка представлятиме нашу країну на фестивалі з піснею "We are one".

Зазначимо, що киянка Софія Тарасова незважаючи на юний вік уже встигла спробувати свої сили у таких конкурсах, як "Молодість, Натхнення, Талант 2007", "Світ талантів – 2009", "Південний експрес – 2009", "Чорноморські ігри", "Зірковий час – 2010", "Золотий маяк – 2011", "Дитяча Нова хвиля-2010", "Зоряні мости – 2012", "Kiev art time – 2012", Euro pop contest "Berliner Perl 2011", "Голос Діти", "Paradise holiday", "Дитяча Нова хвиля – 2013" та "Музична Академія Євробачення".

Конкурс вестиме Тимур Мірошниченко у парі з співачкою, представницею України на "Євробаченні-2013" Златою Огневич.

Злата Огневич, Тимур Мірошниченко, Дитяче Євробачення, НТКУ

Злата Огневич – українська співачка, заслужена артистка Автономної Республіки Крим.

У 2011 році на конкурсі CrimeaMusicFest співачка посіла перше місце й отримала спеціальний приз преси. У липні цього ж року дипломати Посольства Аргентини нагородили Злату Огневич званням "Кращий голос України" і вручили співачці спеціальний приз.

Злата Огневич – випускниця Київського інституту музики імені Р. М. Глієра за спеціалізацією "джазовий вокал". На сьогодні співачка є солісткою Державного ансамблю пісні й танцю Збройних сил України.

Тімур Мірошниченко – ведучий Першого національного телеканалу.

З 2005 року коментує всі трансляції Дитячого пісенного конкурсу Євробачення, а з 2006 року – всі трансляції пісенного конкурсу Євробачення на Першому національному. Також Тімур є постійним ведучим національних відборів дитячого й дорослого Євробачення, "Щоденників Євробачення" та інших програм телеканалу.

Учасники "Дитячого Євробачення-2013"

На сьогодні участь у конкурсі підтвердило 12 країн - Мальта, Азербайджан, Македонія, Білорусь, Нідерланди, Росія, Швеція, Україна, Молдова, Сан-Марино, Грузія, Вірменія.

Їхати на фестиваль відмовились Албанія, Бельгія, Болгарія, Латвія, Литва, Португалія, Іспанія, Норвегія, Ізраїль. Аргументи - фінансові проблеми і відсутність інтересу у конкурсі.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим