Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Михайло Некрасов: "Злата Огнєвіч підтримала юних талантів"

Розмір тексту:   Розділ: Ексклюзив Опублікував: Володимир Мула29 липня 2014 р., 20:15
Михайло Некрасов: "Злата Огнєвіч підтримала юних талантів"

9 серпня у ході Національного відбору Україна дізнається свого представника на цьогорічному дитячому конкурсі "Євробачення-2014", яке відбудеться 15 листопада на Мальті.

Як уже повідомляв "ТелеПростір", цьогоріч 19 учасників фіналу Нацвідбору обирались у результаті голосування журі, яке оцінювало перш за все творчість і талант виконавців. 20-м учасником став переможець телевізійного шоу "Дитяча Академія Євробачення".

Що цікаво, деякі тріумфатори телевізійного шоу 28 червня вирішили об'єднатися в тріо. Варто зазначити, що рішення дуже ризиковане та амбіційне, адже на підготовку до фіналу у дівчат залишилось зовсім мало часу.

Але, як виявилось, Марта Рак, Амалія Кримська і Софія Куценко не з тих, хто боїться зупинятися перед труднощами екстремально швидкої підготовки, адже набравшись хоробрості вони опісля півфіналу Нацвідбору підійшли до столу журі з проханням допомогти дорослим професіоналам у написанні пісні.

За словами голови журі Михайла Некрасова, дівчатка підійшли самі, без батьків та з бажанням поділитися своєю творчістю з аудиторією.

"Це вражаюче, тому що вони мали чітке розуміння музичного формату! З такими дітьми Україну чекає тільки світле майбутнє" – зазначав композитор.

Сьогодні ми вирішили поцікавитися у Михайла, чи відгукнувся він на прохання юних артистів та чи зародилася співпраця відомого музиканта із підростаючим поколінням.

- Михайло, доброго дня. Розкажіть, чому ви вирішили відгукнутися на прохання дівчаток допомогти їм у написанні пісні?

- Перш за все я хотів би сказати, що шалено радий тому, що не дивлячись на непростий для нашої країни час НТКУ дає можливість проявити себе талановитим дітям, організовує їм справжнє музичне свято...

Саме через це я не міг залишитися осторонь і вирішив взяти участь у процесі підготовки юних артисток до фіналу. Мене надихнув їх талант і відкритість.

- Чи означає це, що ви не сядете в крісло журі фіналу Нацвідбору?

- Це забороняють правила проведення фіналу Національного відбіркового туру. Так вийшло, що я трансформувався у конкурсанта десь у 10-х числах липня, оскільки не одразу міг прийняти рішення щодо своєї участі у підготовці тріо.

- Переглядаючи стрічку новин в соціальних мережах я побачив, що ви, обираючи назву для тріо, звернулися до громадськості за допомогою, оголосивши приз в 1000 гривень за кращу назву. Ви вже визначилися з назвою для тріо?

- Так, саме сьогодні ми, розглянувши більше трьох сотень надісланих пропозицій, обрали назву Sympho-Nick, яку нам прислала Лариса Ульянова.

Дівчина переконана, що музична назва Sympho-Nick для тріо звучить співзвучно, і відображає як класику, так і сучасність.

Як відомо, приставка "Симфо" використовується у різних стилях музики, що дає змогу зрозуміти напрямок звучання композиції з симфонічними аранжуваннями.

Слово "Нік" у сучасному світі ні у кого не викликає здивування, адже усім відомо, що нікнейм - від англійського nickname – означає прізвисько, і в сучасному світі використовується як позначення інтернет-імені користувача.

trio1
- Чудово! А чи не бажаєте поділитися з читачами "ТелеПростору" деякими подробицями підготовки? Як я розумію - ви працюєте над музичною частиною, а хто є автором тексту? Хто займається з дівчатками вокалом та хто придумує все те, що буде відбуватися на сцені?

- Чесно кажучи, я не люблю забігати наперед, але все ж таки трохи відкрию завісу і розповім про підготовку тріо Sympho-Nick.

Текст пісні юні артистки написали спільно з Євгеном Матюшенком, з яким минулого року ми працювали над піснею Софії Тарасової "We are one".

Музичний production композиції мені допомогли здійснити консультанти та аранжувальники зі Швеції, Німеччини та України. З потужним драйвом записав барабани John O'Reilly Jr. з Пенсільванії (USA), а життя вдихнув струнний оркестр, який вдалося записати на днях.

Буду відвертим, пісня вийшла у дещо нестандартному жанрі як для Junior Eurovision.

Злата Огнєвіч настільки надихнулася талантом юних Амалії, Марти та Софії, що на час підготовки до фіналу Нацвідбору вирішила допомогти дівчаткам з вокалом.

Всі організаційні моменти підготовки, контроль графіку репетицій, а так само синхронізацію всіх служб здійснює Марина Левченко. У чому їй здорово допомагає Мар'яна Левченко.

Образи юним дівчатам розробляє моя дружина - Вікторія Некрасова. Спасибі, кохана, за натхнення і красу, яку ти вмієш створити!

Це поки все, однак обіцяю, що трохи пізніше зможу розповісти значно більше.

trio2

Зазначимо, що Михайло Некрасов вже не раз був тісно пов'язаний з конкурсними роботами, представленими на Євробаченні. У 2004 році він проявив себе як аранжувальник у пісні "Wild Dances", що принесла українській співачці Руслані 1-е місце, а в 2006-му брав участь у пісні "Show Me Your Love" Тіни Кароль як композитор і аранжувальник.

У 2013-му він не тільки написав музику до пісні "Gravity" Злати Огнєвіч, але й повністю курирував весь музичний процес, що принесло почесну "бронзу" виконавиці, продюсером якої він є.

У тому ж році Некрасов займався підготовкою Софії Тарасової на дитячому Євробаченні. Як відомо, композиція музиканта "We Are One" принесла Україні друге місце на Junior Eurovision 2013.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим