Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

"Сімейний розмір" змінив час виходу в ефір

Розмір тексту:   Розділ: Ексклюзив Опублікував: Володимир Мула28 жовтня 2010 р., 18:03
"Сімейний розмір" змінив час виходу в ефір
Проект "Сімейний розмір"

Новий проект телеканалу "Інтер" "Сімейний розмір" змінив час виходу в ефір. З 23 жовтня шоу виходитиме кожної суботи об 11:15 (а не о 17:00, як раніше).

"Сімейний розмір" - динамічне видовищне шоу за форматом "XXS" ("Extra Extra Small"), в якому візьмуть участь 12 українських родин. Їм доведеться пройти випробування в унікальних казкових умовах, у порівнянні з якими Діснейленд здається тривіальним луна-парком. Змагання відбудуться в Буенос-Айресі (Аргентина) - учасників поселять в будинок, де всі звичні предмети збільшені ... у 100 разів. Уявити собі таке неможливо: чашка розміром з автоцистрену, вентилятор дуже схожий на ... пропелер літака, а ложка з вилкою - заввишки з двоповерховий будинок. Завдання для сімейної команди - навести порядок у такому диво-будиночку. Тут вже нікому не вдасться тихенько відсидітися на дивані! По-перше, на диван у казковому будинку потрібно ще зуміти піднятися, а по-друге, приз для переможців вартий того, щоб напружитися і показати, на що здатна дружна сім'я - мама, тато і двоє діток. Адже переможець шоу "Сімейний розмір" отримає вже не казкову, а цілком реальну квартиру в своєму рідному місті.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: Телепростір
Теги: Проект Сімейний Розмір 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим