Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Програма "Угадай мелодию" повернеться в ефір

Розмір тексту:   Розділ: Новини телекомпаній Опублікував: Володимир Мула21 грудня 2012 р., 14:44
Програма "Угадай мелодию" повернеться в ефір

Програма "Угадай мелодию" в січні 2013 року повернеться в ефір росіського Першого каналу. Сім випусків передачі будуть показані в перші дні новорічних свят.

Вести нові випуски програми буде Валдіс Пельш - незмінний ведучий "Угадай мелодию" в 1990-х і на початку 2000-х років. Учасниками святкових випусків програми стануть персони зі світу шоу-бізнесу. Серед учасників - Дмитро Шепелєв, Геннадій Малахов і колектив "Буранівські бабусі".

Як розповів Валдіс Пельш, про "тріумфальне повернення програми" мова поки не йде. "Це спецпроект Першого каналу для наших телеглядачів, - пояснив ведучий. - Запускаємо його для того, щоб ще більше посилити відчуття свята".

При цьому Пельш заявив, що програма не вичерпала свій ресурс і не виключив, що керівництво каналу погодиться повернути її в ефірну сітку мовлення. У зв'язку з цим ведучий закликав телеглядачів писати листи щодо повернення передачі генеральному директору російського Першого каналу Костянтину Ернсту.

Нагадаємо, програма "Угадай мелодию" була задумана Владиславом Лістьєвим і випускалася телекомпанією "ВИД". Передача виходила на російському Першому каналі в 1995-1999 і в 2003-2005 роках.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим