Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Журналіст "1+1" Костянтин Андріюк знявся у серіалі "Тільки кохання"

Розмір тексту:   Розділ: Новини телекомпаній Опублікував: Володимир Мула12 листопада 2009 р., 17:38
Журналіст "1+1" Костянтин Андріюк знявся у серіалі "Тільки кохання"
Телеканал 1+1

Журналіст "ПроСпорт" Костянтин Андріюк уперше виступив у ролі актора.

Акторський дебют Костянтина Андріюка відбувся у столичному спорткомплексі "Антей", куди він з оператором "1+1" Андрієм Сокуренком приїхав на інтерв'ю з відомими українськими тенісистками Катериною і Оленою Бондаренко.

На одному з тенісних кортів йшли зйомки епізоду для серіалу "Тільки кохання". Катя і Олена грали самих себе - відомих тенісисток Бондаренко, які готуються до змагань. Їхнім тренером виступив український актор Денис Гранчак. Оскільки дія серіалу відбувається в наші дні, інтерв'ю спортсменок знімальній групі каналу "1+1" прямо на корті цілком вписувалося в сюжетну лінію.

"Коли ми з оператором Андрієм Сокуренком їхали на інтерв'ю, я вже знав, що нас будуть знімати в серіалі, - розповідає Костянтин Андріюк. - Ця пропозиція надійшла не відразу. Спочатку, на прохання сценариста серіалу, я підказав кілька фраз для "тренера" Каті й Олени - Гени (актор Денис Гранчак). Я порадив йому використати специфічні фрази тенісистів - "підбирай ноги", "грай ближче", "форхенд" та інші. Потім мене попросили скласти цікаві запитання для інтерв'ю спортсменок. Я запропонував п'ять-шість питань, які були б цікаві мені, як спортивному журналісту. Одне з них: "Чи куштували сестри знамениту полуниці з вершками, фірмове частування Вімблдону?" Як потім виявилося, одна з сестер таки куштувала! .. Після чого мені запропонували самому ці питання і поставити, тобто знятися в епізоді. Я вирішив, що цікаво буде використати цю фішку для репортажу в "ПроСпорт". Тим більше, що за тиждень до зйомок у серіалі Катерина Бондаренко вийшла у чверть фіналу одного з престижних турнірів US Open".

Зйомки на корті стали акторським дебютом як для Костянтина, так і для Каті й Олени. Новачки швидко знайшли спільну мову. А після численних дублів зізналися, що акторська робота не менш складна, ніж їх основна.

Прем'єра серіалу "Тільки кохання" в ефірі "1+1" призначена на майбутній рік. Але епізод за участю Костянтина Андріюка можна побачити вже сьогодні, 12 листопада, у програмі "ПроСпорт" о 23:05.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим