Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Нацрада забрала ліцензію у російського А-One і винесла попередження українському

Розмір тексту:   Розділ: Новини телекомпаній Опублікував: Володимир Мула28 квітня 2011 р., 11:46
Нацрада забрала ліцензію у російського А-One і винесла попередження українському

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення вилучила Перший Альтернативний музичний телеканал A-One зі списку так званих адаптованих каналів, ретрансляція яких на території України не обмежується.

Відповідне рішення регулятор ухвалив на сьогоднішньому засіданні.

Перший заступник голови Нацради Оксана Головатенко повідомила, що цей російський телеканал був тимчасово внесений до списку, поки не буде запущена його українська версія. A-One поширюється з російського супутника і містить в ефірі рекламу, яка не оплачується на території України, що не відповідає умовам Європейської конвенції про транскордонне телебачення.

Нацрада також винесла попередження українському ТОВ Перший альтернативний телеканал А1 (українська версія A-One) за відсутність мовлення. За словами Головатенка, перевірка не виявила ліцензіата за адресою і зафіксувала відсутність мовлення на супутнику.

Представник української компанії підтвердив, що українська A-One не веде мовлення, це пов'язано з організаційними питаннями. "Ми проводимо певні дії зі зміни складу засновників і плануємо з 1 вересня відновити мовлення", - сказав він. Проте Нацрада дала компанії термін в три місяці, до 1 серпня, на приведення діяльності у відповідність до законодавства.

Російський A-One вийшов в ефір у 2005 році. З літа 2007 року ретранслюється в Україні. У жовтні 2008 року український A-One отримав ліцензію Нацради та уклав угоду про продаж реклами з сейлз-хаусом "Сфера-ТВ".

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: Телекритика
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим