Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Джерело: Журналіста ТРК "Оренбург" за сюжет про Шевченка буде звільнено

Розмір тексту:   Розділ: Новини телекомпаній Опублікував: Володимир Мула16 березня 2013 р., 12:20
Джерело: Журналіста ТРК "Оренбург" за сюжет про Шевченка буде звільнено

Журналіста телерадіокомпанії "Оренбург", який підготував скандальний сюжет про Тараса Шевченка, буде звільнено, повідомило джерело в дипломатичних колах.

"За нашою інформацією, журналіст, який готував сюжет до ефіру, буде звільнений, а сам матеріал вже знято з сайту телерадіокомпанії", - сказало джерело.

За словами представника у дипколах, поява на ТРК "Оренбург" сюжету, в якому Шевченко порівнюється з Гітлером, "викликала вкрай негативну реакцію не тільки серед українського суспільства, але й у керівництва Оренбурзької області".

"Українська громадськість зібрала понад 300 підписів мешканців Оренбурга і області на підтримку проведення заходів Шевченківського березня в майбутньому. Заключні заходи місячника "Шевченківський березень" в цьому році, заплановані на кінець березня, будуть проведені", - наголосили в дипколах.

Як повідомлялося раніше, директор філії російської державної телекомпанії "Оренбург Лариса" Мурашова в прямому ефірі перепросила за сюжет "Кому поем здравицы?", в якому Тараса Шевченка порівняли Гітлером.

Нагадаємо, цього тижня на російському телебаченні в ефірі програми "Вести Оренбуржья" (телекомпанія "Оренбург") з нагоди 199-річчя з дня народження Тараса Шевченка вийшов в ефір сюжет, в якому поета назвали відвертим русофобом, а українську мову "дикою поміссю".

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (2)

 
 • СМЕРШ
  16 березня 2013 р.
  Відповісти
  Граждане свидомиты и их приспешники в медиа! А что неправда в передаче:
  а) Шевченко - не русофоб?
  б) хохломова - не является речью неграмотных простолюдинов Дикого Поля и по сей день не представляет дикую смесь древнерусского и полонизмов, германизмов и тюркизмов?
  Как насчёт свободы выражения собственного мнения ???? Или мы боролись с советской цензурой, чтобы получить фашистско-бандеровскую???? А в Оренбурге - что, власти из ума выжили ????
 • Мишко
  16 березня 2013 р.
  Відповісти
  Он мог ограничиться сухой правдой - да, Шевченко не любил москалей, ляхов и жидов. Шевченко выдавал на-гора эмоцию угнетенного народа, и все. И не обязательно сравнивать его с Гитлером - вот что наказуемо. Русские, к примеру, в массе своей всех не любят - украинцев, поляков, литовцев, эстонцев, кавказцев, немцев, американцев. Это констатация, факт. Давайте всех русских сравним с Гитлером, так что ли?