Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

ТСН спільно з ЮНІСЕФ готує серію розслідувань про права дітей

Розмір тексту:   Розділ: Новини телекомпаній Опублікував: Володимир Віжняк16 травня 2013 р., 22:48
ТСН спільно з ЮНІСЕФ готує серію розслідувань про права дітей

Сьогодні "1+1" та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) підписали Меморандум про співпрацю. В рамках цієї угоди Телевізійна Служба Новин буде проводити розслідування та спецрепортажі про проблеми дітей в Україні.

Зокрема, ТСН привертатиме увагу телеглядачів до тем, які пов’язані з життям родин та дітей в Україні, а ЮНІСЕФ забезпечить експертні коментарі та допоможе з пошуком життєвих історіій. Меморандум про співпрацю підписали Голова ЮНІСЕФ в Україні Юкіе Мокуо та керівник ТСН Сергій Попов.

"Ми вдячні, що Дитячий фонд ООН Юнісеф - організація, яка вирішує глобальні проблеми по всьому світу - для свого партнерства в Україні з-поміж інших інформаційних програм на українському телебачені обрала нас. ТСН були і залишаються соціально спрямованими новинами. ТСН не може лишатися осторонь дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Тому разом з ЮНІСЕФ будемо готувати резонансні розслідувати, аби змінити становище дітей", - зазначив керівник ТСН Сергій Попов.

ТСН повідомляє, що в Україні близько 8 мільйонів дітей, з них 60 тисяч – знаходяться  в зоні підвищеного ризику. Більше, ніж 100 тисяч дітей-сиріт та дітей, позбавлені батьківського піклування. Понад 96 000 знаходяться в інтернатних закладах. В Україні немає офіційної цифри "дітей вулиці", однак більшість експертів погоджується, що їхня кількість сягає 100 тисяч. З них 22% підлітків вживають ін’єкційні наркотики, 65% дівчат займаються проституцією, а кожна третя дівчина з сексуальним досвідом зізнається, що була вагітна. Вулична молодь - це "основа" епідемії ВІЛ, адже інфікованими є 18,4% представників цієї групи. Україна є найбільш враженою ВІЛ/СНІДом країною в Європі. Абсолютна кількість дітей, інфікованих ВІЛ в результаті передачі інфекції від матері до дитини продовжує зростати на 20-30 %.

"Телебачення може привернути увагу суспільства  до проблем захисту прав дітей  в Україні. ТСН прагне доносити інформацію до різних верств суспільства, до лідерів  громадської думки та політиків  про проблеми, що стосуються дітей та родин в Україні. А ЮНІСЕФ завжди готовий співпрацювати з усіма партнерами, аби надати допомогу тим дітям, які її потребують найбільше. У цьому питанні з "1+1" у нас спільні інтереси і ми будемо співпрацювати в інтересах дітей", - зазначила Голова ЮНІСЕФ в Україні Юкіе Мокуо.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: Телепростір
Теги: 1+1 Production ТСН телеканал 1+1 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим