Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

"1+1 медіа" запускає жіночий канал "Бігуді"

Розмір тексту:   Розділ: Новини телекомпаній Опублікував: Володимир Мула19 грудня 2013 р., 09:27
"1+1 медіа" запускає жіночий канал "Бігуді"

Група "1+1 медіа" на базі супутникового телеканалу Real TV Estate запускає жіночий канал "Бігуді". Про це стало відомо 18 грудня в Національній раді з питань телебачення і радіомовлення, яка внесла зміни до ліцензії ТОВ "Рєал Істейт-ТВ".

Компанія "Рєал Істейт-ТВ", що входить до групи "1+1 медіа", володіє ліцензіями на ефірне цифрове та супутникове мовлення. На базі цифрової ліцензії група "1+1 медіа" розвиває телеканал "2+2". На базі супутникової ліцензії мовив телеканал будівельної тематики Real TV Estate.

Відповідно до внесених до ліцензії змін логотип каналу змінюється на "Бігуді", а формат - на розважальний з фільмопоказом. Зі слів заступника голови Нацради Лариси Мудрак, формат і стилістика каналу є жіночими, тобто "Бігуді" розраховано на жіночу аудиторію.

Компанія змінила умови розповсюдження супутникового каналу з відкритого на кодований і, відповідно, обмежила територію лише Україною.

Відповідно до програмної концепції "Бігуді" національний продукт становитиме 18 годин на добу (іноземний - 6 годин), з нього програми власного виробництва - 4 години 36 хвилин на добу.

Більшу частину ефіру займатиме фільмопоказ - 8 годин 30 хвилин на добу, а також розважально-музичні програми - 5 годин 20 хвилин на добу. Культурно-мистецьких і науково-просвітницьких програм в ефірі буде по 1 годині 44 хвилин на добу, дитячих - 36 хвилин на добу. Інформаційно-аналітичні та публіцистичні програми будуть відстуні.

Крім реклами (3 години 36 хвилин), елементів оформлення ефіру (30 хвилин) та анонсів (30 хвилин) у концепції наявна телеторгівля в обсязі 1 годину 30 хвилин на добу.

 

Нагадаємо, в минулому компанія "Рєал Істейт-ТВ" (телеканал Real TV Estate) працювала в Одесі та належала Георгію Феодоріді. Улітку 2012 року компанію придбала група "1+1 медіа", щоб на базі ефірної цифрової ліцензії запустити канал "2+2", який не отримав місця в цифровому мультиплексі під час конкурсу Нацради. На той момент у супутниковій ліцензії логотип і програмна концепція каналу Real TV Estate не змінювалися.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: Телекритика
Теги: телеканал 1+1 Real TV Estate 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу
Ваш email ніколи не буде опублікований
Залишилось 1000 символов
captcha 
Щоб не вводити капчу зареєструйтесь або увійдіть під своїм акаунтом

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим