Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

На К1 проведуть ребрендинг, а на "Інтері" з'явиться більше документалістики - Безлюдна

Розмір тексту:   Розділ: Новини телекомпаній Опублікував: Володимир Мула3 червня 2014 р., 12:02
На К1 проведуть ребрендинг, а на "Інтері" з'явиться більше документалістики - Безлюдна

На каналі К1 до початку нового осіннього сезону буде проведено ребрендинг і запущено п'ять нових проектів. Про це заявила керівник Inter Media Group Ганна Безлюдна в інтерв'ю газеті "Комсомольская правда в Украине".

"На осінь готується ребрендинг каналу К1. Ми хочемо вивести канал на новий рівень, є достатньо цікаві ідеї з виробництва. Зараз запущені в роботу п'ять пілотних проектів. Якщо вони всі будуть успішні, то з нового сезону вони з'являться на К1", - сказала Безлюдна.

Аудиторія, на яку орієнтується канал К1, наразі затребувана рекламодавця, переконана Безлюдна.

Що ж до телеканалу "Інтер", то мовник збільшуватиме кількість програм і документальних фільмів власного виробництва.

"Протягом останнього часу в Україні панувало суцільне інформаційне та розважальне телебачення. Або новини, або розваги, або щось середнє між цим. Цікавих авторських проектів майже не було. А адже суб'єктивний, авторський погляд зараз може виявитися більш затребуваним ніж куповані формати", - вважає Безлюдна.

За її словами, "Інтер" запускає у виробництво ряд проектів власного виробництва, у тому числі - публіцистичних. "Зараз люди прагнуть знати більше. Для того щоб отримати емоції, знання не потрібні . А для того, щоб мати позицію особливо конструктивну, вони необхідні. Плюс - нашому телебаченню завжди не вистачало особистостей, а тепер - особливо", - заявив керівник Inter Media Group.

Також керівництво каналу "Інтер" має намір звернутись до компанії "Національні інформаційні системи" (НІС) щодо розширення впливу каналу на творчу складову виробництва новин для мовника.

Як відомо, у березні телеканал "Інтер" і компанія "Національні інформаційні системи" (НІС) підписали угоду, відповідно до якої канал не втручатиметься у виробництво та планування тем програм "Новости", "Подробности" та "Подробности недели". Угода діє з 25 березня до 15 червня. Проте наразі у каналу, за словами пані Безлюдної, виникла низка запитаннь до НІСу. Керівництво "Інтера" спробує вплинути на продакшн новин.

"Ми затвердили хронометраж програм, час виходу в ефір, мову випусків. Але у нас виникли певні розбіжності з новим керівництвом НІС з приводу деяких творчих складових. Зокрема, в питанні підбору ведучих, ряду інших моментів. Тому ми з керівником каналу Єгором Бенкендорфом прийняли рішення в силу сформованої ситуації відрегулювати зони відповідальності "Інтера" і НІС в інформаційному мовленні окремим документом" - сказала Ганна Безлюдна.

На думку керівника Inter Media Group, такий документ може бути підписано ще до терміну закінчення договору із НІСом, який, в свою чергу, також може бути продовжений.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим