Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Гомонай повертається в ефір "Інтера"

Розмір тексту:   Розділ: Новини телекомпаній Опублікував: Володимир Мула1 вересня 2014 р., 17:16
Гомонай повертається в ефір "Інтера"

Новинний продакшн телеканалу "Інтер" - "Національні інформаційні системи" (НІС) - запропонував телеведучій Ганні Гомонай повернутися до команди новин. Ведуча прийняла пропозицію. Цю інформацію підтвердили Ганна Гомонай і головний редактор НІС Лаврентій Малазонія.

"Я вдячна НІСу за цю швидку пропозицію. Новини - це справа, яку я добре знаю і в ситуації, яка склалась в країні, мені здається доречним повернутися саме до інформаційних, а не розважальних проектів", - сказала пані Гомонай.

Ганна Гомонай з 2 вересня вестиме випуск "Новин" о 17:45. Цей випуск буде знову україномовним, наголосив пан Малазонія. Причому, пані Гомонай буде його єдиною незмінною ведучою. Раніше цей випуск був російськомовним і його вели позмінно ведучі "Подробностей" - або Олексій Ліхман, або Наталія Белашева.

За словами пана Малазонії, НІС зробив пропозицію Ганні Гомонай повернутися в новини (а саме в "Подробности") ще в березні, одразу після повернення в НІС старої команди на чолі з Назімом Бедіровим, Ігорем Шуваловим і Лаврентієм Малазонією. Але на той час пані Гомонай не змогла прийняти пропозицію, тому що працювала в команді "Ранку на "Інтері"".

"Щойно ми дізналися про ситуацію з її звільненням з "Ранку", ми знову одразу запропонували повернутися у свою родину. Цього разу вона прийняла нашу пропозицію, і ми дуже раді, що до нас повернулася близька нам за духом людина, якій довіряє глядач", - сказав пан Малазонія.

Нагадаємо, що 29 серпня ведуча ранкової програми "Ранок з "Інтером"" Ганна Гомонай у прямому ефірі попрощалася з глядачами. Вона звільнилася з телеканалу "Інтер", оскільки не згодна з тим, що в ранковому ефірі буде працювати колишня ведуча "Подробностей" Анастасія Даугуле.

Раніше "Дуся" писала, що для "посилення" команди "Ранку", "на допомогу" Анастасії Даугуле також додали Євгена Онопрієнка, Романа Кадєміна та Михайла Колесникова, які відзначилися маніпулятивними сюжетами про Майдан, і пішли з новин після повернення "Національні інформаційні системи" старої "команди Льовочкіна". У ранковій програмі вони ведуть у програмі рубрики, роблять сюжети.

Зауважимо, що НІС має незалежну від каналу "Інтер" редакційну й кадрову політику та не підпорядковується керівнику групи "Інтер" Ганні Безлюдній.

Ганна Гомонай працювала на каналі "Інтер" з 2007 року, спочатку вела "Подробности", потім інформаційну програму "Новини". Згодом протягом двох років поєднувала роботу в "Ранку з "Інтером"" та "Новинах". Узимку 2014 року залишила "Новини" за власним бажанням і залишилася ведучою "Ранку" та спецпроектів каналу "Інтер". Наприкінці серпня 2014 року звільнилася з "Інтера".

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу
Ваш email ніколи не буде опублікований
Залишилось 1000 символов
captcha 
Щоб не вводити капчу зареєструйтесь або увійдіть під своїм акаунтом

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим