Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Нацрада заборонила ретрансляцію телеканалу "История" на території України

Розмір тексту:   Розділ: Новини телекомпаній Опублікував: Володимир Мула4 вересня 2014 р., 16:18
Нацрада заборонила ретрансляцію телеканалу "История" на території України

Телеканал "История" поповнив перелік заборонених російських програм.

Відповідне рішення про невідповідність змісту іноземної програми Європейській конвенції про транскордонне телебачення та чинному законодавству України ухвалене на засіданні регулятора 4 вересня за результатами розгляду матеріалів моніторингу цієї програми.

Як відомо, 25 серпня цього року у відповідь на скаргу громадянина Єрмакова В.А. було проведено моніторинг каналу "История". У своєму зверненні громадянин просив припинити ретрансляцію цього російського телеканалу, який, на його думку, подає неправдиву інформацію про ситуацію в Україні.

Моніторинг Національної ради справді зафіксував наявність у програмному наповненні зазначеної програми недостовірної інформації щодо історичних подій в Україні, що, крім безпідставного загострення уваги на насильстві й жорстокості, розпалюванні національної ворожнечі, може завдати шкоди ще й фізичному, психічному чи моральному розвиткові дітей і підлітків.

Виявлені факти свідчать про порушення частини другої статті 6 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", частини першої статті 2 і статті 28 Закону України "Про інформацію" та п. "b" частини першої статті 7 Європейської конвенції про транскордонне телебачення (неправомірність пропагувати насильство чи спонукати до расової ненависті) і є підставою для визнання іноземної програми "История" такою, що не відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення та чинному законодавству України.

Відтак Національна рада ухвалила відповідне рішення і звертає увагу провайдерів програмної послуги на необхідність припинення трансляції російського каналу "История".

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: Телепростір
Теги: Нацрада 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим