Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Ляшко каже, що суд зобов'язав "1+1" надати йому ефірний час

Розмір тексту:   Розділ: Новини телекомпаній Опублікував: Володимир Мула18 жовтня 2014 р., 16:32
Ляшко каже, що суд зобов'язав "1+1" надати йому ефірний час

Прес-служба Радикальної партії Олега Ляшка і сам кандидат у народні депутати Олег Ляшко повідомили, що 16 жовтня суд зобов'язав "1+1" надати ефірний час Радикальній партії та Олегу Ляшку особисто для спростування недостовірної інформації.

У партії заявили, що "Олег Ляшко та члени його команди зазнавали постійних інформаційних атак" з боку журналістів "1+1".

"Суд зобов'язав телеканал надати мені не менше 12 хвилин ефірного часу в новинах для спростування недостовірної інформації", - повідомив пан Ляшко.

У Єдиному державному реєстрі судових рішень є два рішення Подільського районного суду в місті Києві від 16 жовтня, якими суд задовольнив позови одного з кандидатів у народні депутати й однієї з політичних партій до ТРК "Студія 1+1".

Одним рішенням суд визнав протиправною бездіяльність каналу "1+1" щодо ненадання кандидату в народні депутати права на відповідь і зобов'язав канал надати кандидату право на відповідь тривалістю не меншою 9 хвилин 53 секунди у вечірній програмі ТСН телеканалу "1+1" о 19:30 у формі розміщення попередньо записаного сюжету відповіді позивача щодо змісту поширеної інформації в сюжетах ТСН.

Другим рішенням суд визнав протиправною бездіяльність каналу "1+1" щодо ненаданні політичній партії права на відповідь і зобов'язав канал надати партії право на відповідь тривалістю не меншою 12 хвилин 34 секунди у такий самий ефірний час ТСН у формі створення попереднього відеозапису відповіді з посиланням на зміст кількох сюжетів.

Тим часом телеканал "1+1" заявив, що журналістів ТСН, які готують розслідувальні сюжети про лідера Радикальної партії Олега Ляшка, переслідують невідомі. Про це йдеться в повідомленні прес-служби каналу.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: Телекритика
Теги: Олег Ляшко телеканал 1+1 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (2)

 
 • Орест
  18 жовтня 2014 р.
  Відповісти
  Коментар видалений адмінінстрацією сайту
  • Хвойко
   18 жовтня 2014 р.
   Відповісти
   Да не тільки вафліст, ще в дупу дає)