Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Нацрада оголосила попередження ТРК "Ера"

Розмір тексту:   Розділ: Новини телекомпаній Опублікував: Володимир Мула30 жовтня 2014 р., 19:29
Нацрада оголосила попередження ТРК "Ера"

30 жовтня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оголосила попередження телерадіокомпанії "Ера" за відсутність супутникового мовлення. Відповідне рішення Нацрада ухвалила за результатами позапланової перевірки.

ТРК "Ера" володіє ліцензією на ефірне мовлення на мережі УР-1 (разом з Національною телекомпанією) обсягом 5 годин 18 хвилин на добу) та ліцензією на супутникове мовлення 24 години на добу. Перевірка зафіксувала відсутність супутникового мовлення.

Керівник ТРК "Ера" Ігор Лоташевський пояснив, що у 2012 році "Ера" розпочала супутникове мовлення, але згодом його призупинила. "Коли почалися певні події наприкінці минулого року, зупинилось інвестування нашого проекту з боку певних фінансових інституцій. Але було обумовлено, що вони подивляться, як буде далі. Рекламний ринок впав дуже потужно, і тенденції кажуть, що дна не видно. Так само і в наших інвесторів є питання з приводу цього. Але в нас підписані певні додаткові угоди, що в грудні вони повертаються до розгляду цього питання. Тобто вони не зупинили, а призупинили фінансування", - сказав він.

Зі слів пана Лоташевського, зустріч із інвесторами з приводу подальшої долі супутникового телеканалу "Ера" запланована на 12 грудня 2014 року. Він попросив Нацраду взяти до уваги ситуацію та дати до кінця року час на виправлення порушення.

Водночас пан Лоташевський визнав, що для відновлення мовлення "Ери" на супутнику після позитивного рішення інвесторів знадобиться додатковий час. "У нас був контракт із SES Sirius, який ми вже анулювали. І тепер на нашій супутниковій частоті вже мовить "Рабинович TV"", - повідомив він.

Заступник голови Нацради Григорій Шверк запропонував ТРК "Ера" не боротися за ліцензію, за якою діяльність не ведеться, анулювати її, а потім отримати нову ліцензію, якщо з'явиться фінансування: "Отримати супутникову ліцензію зараз коштує 120 тис. гривень і місяць часу. Пропоную вам зараз відмовитися від ліцензії, і потім знову проліцензуватися, якщо буде фінансування. Я вважаю, що попередження - це ще не позбавлення ліцензії, але певний знак щодо цього".

Член Нацради Владислав Севрюков нагадав, що 31 липня Нацрада вже розглядала питання відсутності супутникового мовлення ТРК "Ера". Тоді компанія пообіцяла до 1 жовтня відновити мовлення. Регулятор пішов їй назустріч, узяв до відома результати перевірки та призначив додаткову позапланову перевірку на 1 жовтня. Втім, моніторинг після 1 жовтня показав, що мовлення такі не здійснюється. "Економічна ситуація зрозуміла всім. Але нам потрібно однаково ставитися до всіх учасників ринку. Зараз будь-хто може пояснити порушення ринковими умовами. Але ми вже давали попередження за відсутність мовлення", - зауважив пан Севрюков.

Його підтримав голова Нацради Юрій Артеменко, який нагадав, що в аналогічній ситуації було оголошено два попередження ТОВ "Ілоніт-ТВ" (телеканал "Меню-ТВ" холдингу УМХ), яка не здійснювала супутникове мовлення, та розпочато процедуру анулювання ліцензії.

Члени Нацради проголосували за оголошення попередження ТРК "Ера" і зобов'язала компанію до кінця 2014 року привести діяльність у відповідність до умов ліцензії (пропозиція Катерини Котенко дати час до 15 грудня не набрала достатньої кількості голосів).

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: Телепростір
Теги: Телеканал Ера 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим