Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Безлюдна примусово відправила у відпустку керівництво продакшна, що займається новинами для "Інтера"

Розмір тексту:   Розділ: Новини телекомпаній Опублікував: Володимир Мула15 січня 2015 р., 14:34
Безлюдна примусово відправила у відпустку керівництво продакшна, що займається новинами для "Інтера"

Керівник медіагрупи "Інтер" Ганна Безлюдна відсторонила від роботи керівництво "Національних інформаційних систем" (новинний продакшн групи - НІС), відправивши його в примусову відпустку, через негативну оцінку в ефірі новин новорічного ефіру "Інтера".

Про це повідомили голова Нацради Юрій Артеменко і його перший заступник Ольга Герасим'юк на засіданні 15 січня, на якому розглядаються результати моніторингу загальнонаціональних каналів у новорічні свята.

"Нам відомо, що пані Безлюдна відсторонила від роботи деяких працівників новин (відправила у відпустку) через те, що вони висловили свою позицію щодо новорічного ефіру на каналі "Інтер"", - повідомила Ольга Герасим'юк.

За словами Юрія Артеменка, вимушено у відпустку пішли керівник НІС Назім Бедіров і головний редактор Лаврентій Малазонія.

Члени Нацради запитали в директора з правових питань групи "Інтер" Тараса Прозоровського, чи це правда. Він відповів, що йому невідомо про те, що працівників відсторонили. Юрій Артеменко на це зауважив, що "масовий вихід у відпустку - це відсторонення".

"Чи є це дотриманням стандартів свободи слова? Чи було це рішенням редакційної ради чи одноосібне рішення топ-менеджера?", - поцікавилася Ольга Герасим'юк.

Вона запропонувала телеканалу "Інтер", щоб його редакційна рада поінформувала про таке ставлення до стандартів свободи слова та до колег ОБСЄ та інші міжнародні організації, до яких керівництво "Інтера" зверталося із заявами про тиск.

Нагадаємо, що телеканал "Інтер" у новорічному ефірі показав співаків, які неодноразово виступали з антиукраїнськими заявами, а деякі з них є персонами нон-грата в Україні. Програма новин на "Інтері" "Подробности" відмежувалася від такої політики каналу, засудивши її.

Новорічний ефір "Інтера" викликав хвилю обурення в соціальних мережах. Низка громадських діячів закликали позбавити "Інтер" ліцензії. Сіністр інформаційної політики Юрій Стець заявив, що домагатиметься заборони допуску в український телеефір осіб, які шкодять Україні або публічно підтримують її опонентів. Секретар РНБО Олександр Турчинов зажадав від Нацради, щоб вона негайно розглянула питання щодо позбавлення "Інтера" ліцензії. 3 січня група молодиків розбила двері офісу телеканалу "Інтер".

Через критику на свою адресу "Інтер" змінив сітку мовлення, знявши з ефіру в подальші дні всі новорічні мюзикли та концерти. Водночас телеканал "Інтер" заявляє, що при підготовці новорічної сітки мовлення були дотримані всі вимоги українського законодавства, і вважає всі звинувачення тиском на канал.

Нацрада вирішила провести моніторинг новорічного ефіру всіх загальнонаціональних каналів і розгляне його результати 15 січня. Напередодні цього засідання Нацради Громадська рада при Нацраді рекомендувала регулятору укласти з мовниками Меморандум щодо редакційної політики в умовах інформаційної війни.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: Телекритика
Теги: Безлюдна телеканал Інтер 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим