Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

ТВі пообіцяв до 1 травня відновити мовлення

Розмір тексту:   Розділ: Новини телекомпаній Опублікував: Володимир Мула11 квітня 2015 р., 11:39
ТВі пообіцяв до 1 травня відновити мовлення

Обидві юридичні особи каналу ТВі - ТОВ "Інфо24", яке володіє ліцензією на супутникове мовлення, і ТОВ "Телерадіокомпанія "Телерадіосвіт"", яке володіє ліцензіями на ефірне аналогове мовлення на п'яти частотах у Криму та Карпатах, отримали по попередженню від Національної ради з питань телебачення і радіомовлення за відсутність мовлення. Відповідні рішення Нацрада прийняла на засіданні 9 квітня.

Нацрада мала наміри розглянути питання про призначення позапланових перевірок компаній на підставі даних моніторингу, який зафіксував відсутність мовлення. Однак під час засідання отримала публічне підтвердження від директора ТОВ "Інфо24" Максима Урбанського про те, що мовлення наразі відсутнє, а тому вирішила "не витрачати час працівників Нацради і каналу на перевірки", а одразу застосувати до каналу санкції.

За словами пана Урбанського, ТОВ "Інфо24" припинило мовлення через фінансові труднощі. У свою чергу ТОВ "ТРК "Телерадіосвіт"" не мовить, бо не отримує сигналу від ТОВ "Інфо24". "Канал ТВі був доведений до мінуса. Мною особисто зараз вживаються всі заходи, щоб канал працював і розвивався далі", - заявив він.

Максим Урбанський просив Нацраду відстрочити проведення перевірок, оскільки нині в групі компаній, об'єднаних брендом ТВі, проходить внутрішній аудит, який уже виявив фінансові порушення.

"Попередній керівник групи компаній Ольга Манько заявила про закриття каналу до кращих часів. Після чого колектив встав і пішов. Наступного дня я як директор мовної компанії побачив під вікнами співробітників. Зараз ми домовляємося про реструктуризацію боргів співробітників, робимо все, щоб відновити мовлення. У нас проходить внутрішній аудит. Виявлено фінансові порушення, і з органами внутрішніх справ ведеться спільна робота щодо осіб, які займалися фінансовими розкраданнями", - розповів пан Урбанський.

"Мені дістався човен з великою діркою, зараз ми цю дірку намагаємося залатати. Канал продовжить мовлення, ми робимо все для цього, колективу запропоновано залишитися", - додав він.

Пан Урбанський повідомив, що мовлення ТВі буде відновлено максимум протягом місяця після завершення аудиту. На прохання членів Нацради уточнити конкретну дату, він назвав 1 травня.

Водночас пан Урбанський не захотів відповідати на запитання Ольги Герасим'юк, хто є власником каналу ТВі. З його слів випливає, що власник каналу може змінитися: "Ми питання з власником опублікуємо трохи пізніше, після аудиту. Я знаю, хто власник. Ми зараз у пошуку, ведемо переговори".

Зрештою, Нацрада оголосила обом компаніям по попередженню та дала їм місяць на усунення порушень. Таким чином, ТВі має час на відновлення мовлення до 9 травня. Члени Нацради нагадали, що мовник може подати заяву про скасування санкцій, коли відновить мовлення.

Як відомо, з 23 березня телеканал ТВі припинив мовлення. При цьому канал заборгував працівникам зарплату за три місяці.

20 березня працівники ТВі блокували канал з вимогою виплатити борги по зарплаті.

30 березня на зустрічі з представниками Незалежної медіа-профспілки України директор ТОВ "Інфо24", на яке оформлена ліцензія на супутникове мовлення каналу ТВі, Максим Урбанський заявив, що борги по зарплаті будуть виплачені співробітникам телеканалу "після відновлення платоспроможності підприємства", але конкретних термінів не назвав.

Максим Урбанський в офіційному зверненні повідомив, що канал ТВі протягом найближчих днів відновить мовлення, але без інформаційних програм. Він також підкреслив, що керівництво не відмовляється від заборгованості перед працівниками і докладає зусиль для її погашення.

Під час наступної зустрічі з представниками НМПУ Максим Урбанський пообіцяв підписати колективну угоду з працівниками, але не уточнив коли.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: ТК
Теги: Нацрада телеканал ТВі 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим