Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

"Громадське" добивається кримінального провадження щодо дій Скрипіна

Розмір тексту:   Розділ: Новини телекомпаній Опублікував: Володимир Мула20 квітня 2016 р., 17:33
"Громадське" добивається кримінального провадження щодо дій Скрипіна

"Громадське телебачення" добивається від поліції відкриття кримінального провадження щодо дій колишнього голови організації Романа Скрипіна.

Про це стало відомо із заяви, оприлюдненої на сайті каналу сьогодні, 20 квітня.

Публікуємо інформацію повністю:

"16 березня ГО "Громадське телебачення" подало заяву до Печерського районного відділу поліції у місті Києві щодо дій колишнього очільника організації Романа Скрипіна.

Організація заявила, що будучи головою та маючи одноосібний доступ до деяких активів, Роман Скрипін привласнив майно, яке належить організації, а саме 38 324,08 доларів США та 215 203 євро. Численні попередні спроби вести перемовини щодо повернення активів організації, напряму та через офіційного представника Романа Скрипіна, не дали жодного результату протягом багатьох місяців.

На думку організації, дії колишнього керівника підпадають під статтю 190 Кримінального кодексу України та можуть кваліфікуватися як заволодіння чужим майном або придбання права на чуже майно шляхом обману та зловживання довірою (шахрайство).

Заяву ГО "Громадське телебачення" було зареєстровано за № 4235. За законом, заяву про вчинення злочину поліція мала внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань протягом 24 годин. Однак, слідчий Тимков Олексій Сергійович, якого було призначено до розслідування цієї справи, проігнорував пряму норму закону.

Через 72 години ГО "Громадське телебачення" подало скаргу на бездіяльність поліції до Печерського суду м. Києва.

6 квітня скаргу було задоволено в повному обсязі. Проте, слідчий Тимков не виконав рішення суду.

14 квітня ГО "Громадське телебачення" подало заяву до Печерського відділу прокуратури міста Києва з вимогою змусити поліцію до виконання рішення суду.

ГО "Громадське телебачення" хоче підкреслити, що, розуміючи високу відповідальність перед своїми благодійниками та громадськістю, на кожному етапі цієї справи намагалося діяти сумлінно, маючи на меті прозоре та швидке вирішення конфлікту в юридичній площині.

Організація продовжує юридичні дії з метою повернення повного контролю над активами, значну частину яких складають благочинні пожертви громадськості. Комунікація ГО "Громадське ТБ" залишиться точковою задля уникнення звинувачень у тиску на правоохоронні органи, від яких ми очікуємо повного та неупередженого розслідування обставин справи та передачі результатів до суду".

Нагадаємо, 19 січня наглядова рада ГО "Громадське телебачення" заявила про привласнення одним з членів організації та її колишнім очільником Романом Скрипіним доменного імені hromadske.tv, а також коштів від пожертв, що надходили на рахунок PayPal, та коштів від монетизації контенту "Громадського" на YouTube. Йшлося про суму 150 тис. євро та 38 тис. доларів.

19 січня Роман Скрипін опублікував своє пояснення ситуації та пообіцяв повернути всі гроші, зазначивши, що частину з них було використано на потреби проекту. А доменне ім'я – продати.

15 лютого ГО "Громадське телебачення" виключила зі своїх членів Романа Скрипіна та Сергія Грішина.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим