Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Нацрада проліцензувала Farmer&Agro TV компанії "Євромедіа"

Розмір тексту:   Розділ: Новини телекомпаній Опублікував: Володимир Мула22 квітня 2016 р., 11:04
Нацрада проліцензувала Farmer&Agro TV компанії "Євромедіа"

21 квітня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення про видачу ТОВ "Євромедіа Україна" ліцензії на супутникове мовлення з логотипом Farmer&Agro TV.

ТОВ "Євромедіа Україна" вже має дві супутникові ліцензії – на історичний телеканал під назвою "Історія ЕМ", який Нацрада проліцензувала 30 грудня 2015 року, та освітній канал "Репетитор ТБ", який Нацрада проліцензувала 10 березня 2016 року.

Власниками компанії "Євромедіа Україна" є Павло Грицак (частка 99%), який очолює групу компаній Euromedia, що займається організацією заходів і виробляє кіно- і телепродукт для ринків України та ближнього зарубіжжя, та Валентин Шостак (частка 1%).

Farmer&Agro TV - це телеканал про сільське господарство, який планує мовити цілодобово із супутника Astra 4A. Формат у ліцензії визначено як сімейний, науково-просвітницький.

Мовник планує транслювати 17 годин на добу національний продукт, 7 годин – іноземний. Частку програм власного виробництва канал у ліцензії не зазначив. В ефірі переважатимуть науково-просвітницькі програми, також буде фільмопоказ, програми про тваринництво і сільське господарство, розважальні, інформаційні, культурно-мистецькі та навіть дитячі програми.

Представник компанії "Євромедіа Україна" повідомив, що Farmer&Agro TV – це останній (третій) канал, який запускатиме "Євромедіа Україна". Втім, обидва проліцензовані раніше канали ще не розпочали мовлення. Представник також повідомив, що мовники фінансуватимуться за кошти з власної підприємницької діяльності групи компаній Euromedia.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: detector.media
Теги: Farmer&Agro TV 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу
Ваш email ніколи не буде опублікований
Залишилось 1000 символов
captcha 
Щоб не вводити капчу зареєструйтесь або увійдіть під своїм акаунтом

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим