Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

"1+1 медіа" підписала угоду про дистрибуцію із Viacom International Media Networks

Розмір тексту:   Розділ: Новини телекомпаній Опублікував: Володимир Мула3 грудня 2016 р., 11:35
"1+1 медіа" підписала угоду про дистрибуцію із Viacom International Media Networks

Група компаній "1+1 медіа" і компанія Viacom International Media Networks (VIMN) підписали угоду про дистрибуцію в мережах платного телебачення пакета провідних міжнародних дитячих, сімейних, молодіжних та музичних каналів на території України.

З 1 січня 2017 року "1+1 медіа" буде офіційно представляти інтереси компанії VIMN на території України і укладати ліцензійні угоди на розповсюдження сигналу в мережах провайдерів від свого імені таких телеканалів: Nickelodeon, Nickelodeon HD, Nick Jr., VH1 European, VH1 Classic , MTV, MTV Hits, MTV Dance, MTV Rocks, MTV Live HD.

Віце-президент, генеральний директор VIMN в Росії, Україні, країнах СНД і Балтії Олена Бальмонт зазначила, що співпраця з "1+1 медіа" – важливий стратегічний крок у розширенні присутності брендів VIMN. Подальша взаємодія, за словами пані Бальмонт, сприятиме розвитку бізнесу обох компаній.

"Співпраця між нашими компаніями несе синергічний ефект і підсилює контентну пропозицію як "1+1 медіа", так і VIMN. Пропонований пакет з 18 телеканалів покриває більшість тематичних ніш і буде найбільш затребуваний провайдерами програмної послуги з точки зору тематичного наповнення. Ми плануємо продовжувати співпрацю і ведемо переговори про нові спільні проекти", – прокоментував угоду Андрій Мальчевський, керівник департаменту дистрибуції та розвитку мережі мовлення "1+1 медіа".

Нагадаємо, "1+1 медіа" збирається розвивати сегмент платного ТБ, про що нещодавно в інтерв'ю "Ліга.Бізнес" заявив генеральний директор компанії Олександр Ткаченко. Але поки що "1+1 медіа" досі не вдалося закрити угоду з придбання супутникової платформи Viasat.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: Телепростір
Теги: Viacom International 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим