Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Організатори показали графічне оформлення "Євробачення-2017"

Розмір тексту:   Розділ: Новини телекомпаній Опублікував: Володимир Мула3 лютого 2017 р., 18:09
Організатори показали графічне оформлення "Євробачення-2017"

Національна суспільна телерадіокомпанія і "Гурт РЕ Дизайн" (Republique і Banda agency) презентували комплекс графічної комунікації "Євробачення-2017".

Про це повідомляє прес-служба "UA: Першого".

"Агенції створили не лише логотип та слоган, а й цілий комплекс графічної комунікації. Була розроблена загальна ідея та слоган, бренд-бук, оформлення транспорту для міста-господаря (автобуси, автомобілі, вагони метро), сувенірної продукції, дизайн корпоративних матеріалів, а також дизайн зон прильоту гостей в аеропортах, зон відпочинку фанів у місті та станцій метро, інформаційних стійок та зовнішньої реклами", – йдеться у повідомленні телеканалу.

Використання графічної комунікації показано у відеопрезентації креативних агенцій Republique і Banda agency:

"Вибір ідеї та графічного стилю намиста – дуже сміливиий крок організаторів. Цього року графічна комунікація Євробачення втілюватиметься на рівні лідерів світового графічного дизайну. Та головне, що в основі пісенного конкурсу Євробачення лежить дуже важлива ідея толерантності та поваги до розмаїття життя", – сказав співзасновник Republique Денис Герасько.

Нагадаємо, 30 січня 2017 року НСТУ презентувала слоган "Євробачення-2017" – Celebrate Diversity, що означає "Шануймо розмаїття". В основі логотипу є традиційне українське намисто.

Ідея креативної концепції "Євробачення-2017" від Republique і Banda була обрана за результатами закритого мистецького конкурсу, який НСТУ (тоді ще – НТКУ) проводила з 20 жовтня до кінця листопада 2016 року. Переможця мистецького конкурсу було обрано Наглядовою радою "Євробачення", до складу якої входять представники ЄМС, мовників-учасників та НСТУ. Договір із переможцем конкурсу НСТУ уклала 28 грудня 2016 року, що є у відкритому доступі на сайті публічних закупівель ProZorro.

Як повідомляла колишня НТКУ, перелік компаній, яким запропонували взяти участь у конкурсі, сформували, спираючись на рейтинги Всеукраїнської рекламної коаліції (ВРК). ВРК – найбільше громадське об'єднання рекламної індустрії України, до складу якого входять 142 компанії, що працюють на рекламному ринку. Всеукраїнська рекламна коаліція надала НТКУ рейтинги креативності та майстерності серед креативних агенцій та брендингових агентств і дизайн-студій. Колишня НТКУ пропонувала авторам, які мають ідеї щодо творчої концепції "Євробачення-2017", звернутися безпосередньо до агенцій і запропонувати їм свої варіанти. Рішення про залучення чи незалучення таких ідей компанії ухвалювали на власний розсуд.

Участь у відборі творчих ідей взяло 11 креативних агенцій, запропонувавши організаторам загалом 23 концепції. За результатами засідання Наглядової ради "Євробачення", до шорт-листа мистецького конкурсу увійшло 5 ідей креативного оформлення "Євробачення-2017".

Усім цим агенціям були надані рекомендації щодо вдосконалення їхніх концепцій. Серед них були роботи Republique і Banda. Зрештою переможцем стала ідея Republique. Так Republique та Banda agency об'єднали свої зусилля для подальшої розробки ідеї логотипу та слогана у юридичну особу "Гурт РЕ Дизайн". Творчі колективи Republique і Banda agency не мають окремих юридичних осіб.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: detector.media
Теги: Євробачення-2017 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим