Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Азаров хоче створити в Україні потужний культурний телеканал

Розмір тексту:   Розділ: Інші новини Опублікував: Володимир Мула4 вересня 2012 р., 20:26
Азаров хоче створити в Україні потужний культурний телеканал
Микола Азаров

Голова українського уряду Микола Азаров хоче створити потужний культурний телеканал.

"Напевне, наступного року ми знайдемо гроші і зробимо хороший канал "Культура", де будуть, я перепрошую, не Шустери виступати, а люди, які можуть нести щось хороше", - заявив високопосадовець.

Причому він зазначив, що йому дуже подобатися російський телеканал "Культура", і він цікавився, який бюджет у цього телеканалу. У відповідь прем'єру сказали, що він становить $ 200 млн, тоді як українського - близько 1 млн грн.

"Ну, 200 млн доларів ми, звісно, не знайдемо на наш канал, у нас це нереальна цифра, але принаймні разів у 20 збільшити фінансування нашого телеканалу ми можемо", - підкреслив Азаров.

Прем'єр вважає, що при каналі повинна існувати громадська рада, у якій будуть присутні серйозні представники культурної сфери.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: Корреспондент
Теги: Микола Азаров 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим