Нацрада анулювала ліцензії двом компаніям
Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення, задовольнивши заяву компанії, ухвалила рішення анулювати ліцензію провайдера програмної послуги ТОВ "Телерадіокомпанія Карпати Медіа", м. Надвірна Івано-Франківської обл., у зв'язку із припиненням діяльності.
Таке саме рішення ухвалено щодо ліцензії Обласного об'єднання "Луганське кабельне телебачення" (кабельне мовлення, канали мовлення СК28, СК16/3ц (у кодованому вигляді). Компанія, подавши заяву до регулятора, пояснила, що припиняє діяльність у зв'язку зі скороченням фінансування.
Стосовно ДП "ТРК Електрон" ТОВ "Оріяна" з міста Конотоп Сумської області ухвалено рішення звернутися до суду щодо анулювання ліцензії компанії через порушення вимог Закону України "Про телебачення і радіомовлення" – провайдер програмної послуги не веде діяльності.
Нагадаємо, попередньо рішенням Національної ради від 23.05.2012 № 748 ДП "ТРК Електрон" було оголошено попередження і зобов'язано компанію протягом місяця звернутися до Національної ради із заявою про анулювання ліцензії, оскільки вона не надає послуг, передбачених ліцензією, або розпочати діяльність відповідно до умов чинної ліцензії. Однак компанія до регулятора не зверталася, і діяльності за результатами моніторингу зафіксовано не було.
2