Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Гендиректор ДТРК "Крим" вважає, що його журналіст сам спровокував конфлікт з лайливим депутатом

Розмір тексту:   Розділ: Інші новини Опублікував: Володимир Мула28 листопада 2012 р., 21:55
Гендиректор ДТРК "Крим" вважає, що його журналіст сам спровокував конфлікт з лайливим депутатом

Кореспондент кримськотатарської редакції телеканалу "Крим" Шевкет Ганієв сам спровокував конфлікт з депутатом кримського парламенту Олександром Мельником. Таку думку озвучив гендиректор ДТРК "Крим" Степан Гулеватий.

На запитання, як він розцінює сьогоднішній інцидент у кримському парламенті, гендиректор телеканалу відповів: "Непрофесійна робота журналіста. Будь-яку людину можна вивести із себе, якщо постаратися, що в принципі і зробив журналіст".

"Може бути, і були некоректні висловлювання, але людина перебувала на робочому місці. От якби ви знаходились на робочому місці і вам хтось заважав, як би ви до цього поставилися?", - додав гендиректор.

Гулеватий розповів, що зустрічався з Мельником для з'ясування подробиць ситуації, що склалася.

На запитання, чи справді депутат просив не допускати поширення відео, на якому зображений конфлікт, гендиректор відповів, що Мельник не звертався до нього з подібним проханням.

"Так, дійсно, я з ним зустрічався, але я йому сам подзвонив, бо хотів почути думку двох сторін. Я його попросив про зустріч, він приїхав, ми поспілкувалися. Але це я йому зателефонував, а не він мені", - підкреслив Гулеватий.

Він зазначив, що представлене Ганієвим відео інциденту показує конфлікт тільки з одного боку: "А ви вважаєте коректним вихоплювати шматки з відео і залишати ті, які показують ситуацію односторонньо?".

"Недобросовісний журналіст може подати одну і ту ж інформацію по-різному, вихопити слова з контексту і шматки відео. Я вважаю, що це непрофесіоналізм і некоректність", - уточнив гендиректор.

"Просто є люди, які постійно провокують конфлікти. Відкрийте інтернет і почитайте, хто постійно в центрі скандалів. Цей інцидент бачив Рефат Чубаров і він не став на захист Ганієва при цьому. Бо, якщо б Ганієв сказав Чубарову "тихіше, я тут записую", я думаю, що, напевно, реакція була така ж. Тут непрофесіоналізм, ось і все", - резюмував Гулеватий.

Як відомо, в середу в будівлі кримського парламенту між депутатом ВР АРК Олександром Мельником та старшим редактором Творчого об'єднання кримськотатарських програм ДТРК "Крим" Шевкетом Ганієвим стався конфлікт, в результаті якого депутат обрушився з образами на адресу журналіста.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: УП
Теги: Журналіст Депутат Конфлікт Крим 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (1)

 
  • Кефели
    28 листопада 2012 р.
    Відповісти
    Очень похоже Гулеватому пригрозили, чтобы замял лажу депутата, Чубаров - очередной раз опозорился перед своим народом, Ганиев - красавец!