Ерік Франке залишив посаду CEO компанії "Воля"
Сьогодні, 8 січня 2013 року, Ерік Франке залишив посаду CEO (Chief Executive Officer) компанії "Воля". Про це повідомляє прес-служба оператора.
Новим CEO компанії став 43-річний російськомовний угорець Георгій Жембері (Gyorgy Zsembery). Пан Жембері має довгий і успішний послужний список у сфері управління телекомунікаційними та кабельними компаніями. Досі він працював на посаді операційного директора (COO) компанії Invitel у Будапешті.
Як відомо, Ерік Франке працював у компанії з листопада 2009 року. За цей час під його керівництвом було успішно проведено консолідацію групи компаній "Воля", інтеграцію недавно придбаних активів, а також реалізовано масштабний проект із трансформації бізнесу, зазначає прес-служба.
Протягом перших місяців 2013 року Ерік і далі виконуватиме функції генерального директора компанії "Воля", а згодом - працюватиме в ролі її консультанта, забезпечуючи плавний та ефективний перехід.
"Після успішного перетворення "Волі" на професійно керовану компанію, консолідовану в єдине ціле, а також в результаті успішної інтеграції нових придбань ми сьогодні готові до реалізації наступного етапу стратегії її розвитку, − коментує Ерік Франке. – У нас сформовано сильну команду менеджерів, здатну втілювати цю стратегію в життя. Вважаю, що тепер, після трьох років напруженої роботи, для мене настав час приступити до пошуку нових викликів, знаючи, що "Воля" має хороші можливості для наступного етапу свого розвитку під новим керівництвом".
Нагадаємо, "Воля" є провідним українським загальнонаціональним кабельним провайдером, який надає комплекс послуг, а саме: доступ до телепрограм у аналоговому, цифровому й HD-форматах; високошвидкісний доступ до Інтернету й послуги одного з найбільших в Україні дата-центрів. Компанія здійснює свою діяльність у 20 містах України.
Акціонерами компанії є Providence Equity Fund, Goldman Sachs, Eton Park, сімейство фондів під керівництвом SigmaBleyzer (UGF III, SBF IV), інвесторами яких виступає, у тому числі, Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР).
2