Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Кабмін вніс правки у бюджет щодо фінансування Суспільного мовлення

Розмір тексту:   Розділ: Інші новини Опублікував: Володимир Мула4 листопада 2016 р., 10:07
Кабмін вніс правки у бюджет щодо фінансування Суспільного мовлення

Кабінет Міністрів 3 листопада 2016 року на позачерговому засіданні підтримав пропозиції щодо повноцінного фінансування ПАТ НСТУ та міжнародного конкурсу "Євробачення" під час розгляду проекту бюджету на 2017 рік, підготовленого до другого читання за підсумками опрацювання зауважень та пропозицій Верховної Ради. Засідання транслювалося на телеканалі "UA: Перший".

Міністр інформаційної політики Юрій Стець подякував міністру фінансів Олександру Данилюку за плідну співпрацю і те, що були враховані поправки по збільшенню фінансування на суспільне мовлення та "Євробачення".

"Уряд у четвер оформить усі необхідні документи щодо Закону України "Про Державний бюджет на 2017 рік" та направить їх до Верховної Ради України", – про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, закриваючи позачергове засідання уряду щодо розгляду проекту бюджету на 2017 рік.

За словами першого заступника генерального директора НТКУ Олександра Харебіна, всі зміни до бюджету, які були сьогодні ухвалені, були узгоджені з прем'єр-міністром і подані на затвердження Міністерства фінансів ще три тижні тому. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook. "Ну що ж. Вітаю всіх, всю команду, яка готувала зміни до бюджету 2017 року по Суспільному мовленню, яка готувала бюджет "Євробачення-2017". Тепер вже можна впевнено сказати, що той, хто дав слово, - його дотримав. Всі зміни в бюджет, які були сьогодні ухвалені, були узгоджені з прем'єр-міністром і подані на затвердження Міністерства фінансів ще три тижні тому. Ніякої загрози проведенню "Євробачення" не було і немає. Всі необхідні постанови уряду, які зняли всі обмеження для успішного проведення rонкурсу також були розроблені і прийняті протягом останнього місяця. Зараз в Міністерстві фінансів створена і працює робоча група, яка вивчає питання надання ПАТ НСТУ статусу неприбуткової організації, крім того нами розроблені відповідні зміни в законодавство України. Питання неприбуткового статусу НСТУ залишається основним на сьогодні з невирішених. Спасибі всім причетним, всім хто тримається і працює", – зазначив він.

Нагадаємо, міністр Юрій Стець раніше заявляв, що бюджет НТКУ не чіпатимуть задля витрат на проведення "Євробачення".

Нагадаємо, Кабінет Міністрів на засіданні 2 листопада 2016 року підтримав проект Постанови "Деякі питання оплати праці працівників, залучених до підготовки та проведення у 2017 році в Україні пісенного конкурсу "Євробачення". Документом встановлюється чисельність працівників НТКУ, які отримують додаткову стимулюючу надбавку, не повинна перевищувати 20 осіб. Грошовий розмір виплат (з урахуванням премії) на одного працівника НТКУ, якому встановлено додаткову стимулюючу надбавку, не може перевищувати 150 тис. гривень на місяць.

Як повідомлялося раніше, у проекті держбюджету-2017 було заплановано 897,8 млн грн на суспільне мовлення та 455,7 млн на "Євробачення".

1 листопада 2016 року генеральний директор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія написав заяву на звільнення за власним бажанням. Він не згоден з тим, що суспільне мовлення, яке має постати наступного року, буде недофінансоване на значну суму.

2 листопада 2016 року Кабінет Міністрів також погодив звільнення генерального директора Національної телекомпанії України Зураба Аласанії.

Нагадаємо, коаліція "За суспільне мовлення" 1 листопада у відкритому зверненні висунула вимогу припинити саботаж реформи суспільного мовлення в Україні.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: detector.media
Теги: Суспільне Телебачення 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим