Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

"1+1 International" отримав ліцензію на мовлення в Канаді

Розмір тексту:   Розділ: Новини супутникового телебачення Опублікував: Володимир Мула9 грудня 2014 р., 18:32
"1+1 International" отримав ліцензію на мовлення в Канаді

Телеканал "1+1 International" отримав ліцензію на мовлення в Канаді та готується до запуску в національних мережах платного ТБ.

Про це повідомляє прес-служба мовника.

"Отримання ліцензії в Канаді було однією зі стратегічних цілей каналу на цей рік. Для "1+1 International" існують великі можливості на канадському ринку. Як відомо, в Канаді проживає чисельна українська діаспора. Близько 4% населення Канади - це українці. І хоча активних носіїв української мови істотно менше, близько 130 тис., це все одно дуже велика цифра. Для порівняння, весь обсяг ринку США платних російських каналів складає 80-100 тис. Потенціал Канади дуже суттєвий і з комерційної точки зору, якщо порівнювати маржинальність платної дистрибуції в Північній Америці та Європі. Крім того, не варто забувати про російську аудиторію, яка все більше цікавиться українськими каналами за кордоном", - зазначив генеральний продюсер каналу "1+1 International" Владислав Свінченко.

У той же час, "1+1 International" залишається доступним на території Канади в пакетах місцевих IP-операторів.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: Телепростір
Теги: 1+1 International 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим