Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

ТЕТ та "2+2" з'явилися на новому супутнику

Розмір тексту:   Розділ: Новини супутникового телебачення Опублікував: Володимир Мула1 червня 2016 р., 22:03
ТЕТ та "2+2" з'явилися на новому супутнику

Починаючи з 1 червня 2016 року телеканали ТЕТ та "2+2" додатково розпочали мовлення на супутнику АMOS-3, орбітальна позиція 4⁰ W.

Як відомо, раніше мовлення телеканалів ТЕТ та "2+2" відбувалось на супутнику Astra 4А, який і надалі залишається основним джерелом телевізійного сигналу для мереж ефірного та кабельного мовлення та абонентів супутникового прийому.

За словами прес-служби мовників, дублювання сигналу телеканалів ТЕТ та "2+2" на супутнику АMOS-3 дозволить більш ефективно протидіяти глушінню сигналу зазначених телеканалів на супутнику Astra 4А, а також забезпечить поетапну міграцію телеканалів групи "1+1 медіа" на новий супутник АMOS-6.

"Надійність доставки якісного сигналу до глядачів є однією з фундаментальних задач дистрибуції телеканалів. У зв'язку із регулярними сторонніми втручаннями в супутникові сигнали українських телеканалів, в тому числі в канали групи 1+1 медіа, така реплікація сигналів є одним із заходів додаткового резервування. У той же час, ми з нетерпінням чекаємо на запуск нового супутника АMOS-6, на який плануємо підіймати свої та партнерські телеканали вже з власного аплінку" – коментує виконавчий директор "1+1 медіа" Ярослав Пахольчук.

Параметри мовлення:

Супутник: AMOS-3, орбітальна позиція 4⁰ W
Частота прийому: 11 389 МГц
Поляризація: H (горизонтальна)
Символьна швидкість: 27 500 Mсимв/сек.
FEC: 3/4

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: Телепростір
Теги: Телеканал 2+2 телеканал ТЕТ 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим