Новини телекомпаній
Голландський суспільний мовник закриває два нішеві канали
З квітня цього року голландська компанія NPO планує відключити документальні канали Geschiedenis 24 та Consumenten 24
Новини телекомпаній
Нацрада дала добро на мовлення в Україні російського православного каналу "Союз"
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення додала до так званого списку адаптованих каналів російський православний телеканал "Союз"
4
Новини телекомпаній
National Geographic виробляє кілька циклів нетипових документалок, аби зацікавити молодь
Американський канал National Geographic Channel (Nat Geo) готує нові проекти спрямовані на те, щоб омолодити свою аудиторію
Новини телекомпаній
Шустер допоможе Бенкендорфу у висвітленні Олімпійських ігор у Лондоні
"Савік Шустер студія" стане партнером Першого національного у висвітленні літніх Олімпійських ігор у Лондоні
Новини телекомпаній
Гендиректор ТВі Микола Княжицький звинуватив владу у провокації
Микола Княжицький, гендиректор телеканалу ТВі, звинуватив владу у провакації щодо каналу ТВі
Новини телекомпаній
Гусинський наполягає, що в нього - половина каналу TBi
Компанія New Media Holding, підконтрольна бізнесмену Володимиру Гусинському, заявляє, що володіє 50% телеканалу TBi.
Новини телекомпаній
На "1+1" вийде російський серіал "Вісімдесяті"
У четвер, 5 квітня в ефірі телеканалу "1+1" відбудеться прем'єра російського комедійного серіалу "Вісімдесяті"
Новини телекомпаній
СТБ шукатиме танцюристів для "Танцють всі!-5" у Росії
Телеканал СТБ проведе кастинг для п'ятого сезону "Танцюють всі!" у Росії
Новини телекомпаній
Нацрада "благословила" зміну каналу UBC на Business
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення переоформила ліцензію телеканалу UBC у зв'язку зі зміною логотипа, програмної концепції, керівника, власників і фактичної адреси.
Новини телекомпаній
ТЕТ купив формат скетч-шоу "What If?"
Телеканал ТЕТ придбав права на адаптацію скетч-шоу What If? ("Що, якщо?")