Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Телеканали "Футбол" та "Футбол+" змінили назву

Розмір тексту:   Розділ: Спорт на ТБ Опублікував: Володимир Мула2 грудня 2013 р., 13:19
Телеканали "Футбол" та "Футбол+" змінили назву

Телеканали "Футбол" та "Футбол+" змінили назву на "Футбол 1" та "Футбол 2", а також вийшли в ефір з єдиним графічним оформленням та новими логотипами.

"Ми завершили структурне формування пакету наших спортивних каналів. З січня 2014 у SD-якості будуть доступні для кабельних операторів, а відповідно і для наших глядачів, єдиним пакетом. До старту Чемпіонату світу 2014 обидва телеканали будуть доступні також у HD форматі. У зв'язку з цим було прийнято рішення про уніфікацію назви та зведення до єдиного стилю усе оформлення телеканалів, - говорить директор з маркетингу "Футбол 1" та "Футбол 2" Наталія Комолова. - Перед нами стояло завдання не лише підкреслити унікальність та престижність футбольного контенту в ефірі, а в першу чергу – забезпечити для глядачів комфортну та зрозумілу навігацію між "Футбол 1" та "Футбол 2". Це новий формат для вітчизняного телебачення, коли контент розподіляється між двома каналами".

У оновленій графіці "Футбол 1" та "Футбол 2" використовуються яскраві, контрастні кольори: жовтий, зелений, червоний, оранжевий та фіолетовий. Кольорова гамма та динамічні елементи у оформлені покликані передати усю палітру футбольних емоцій.

Нагадаємо, програмування телеканалів "Футбол 1" та "Футбол 2" також буде рівнозначним: матчі усіх чемпіонатів та присвячені їм програми будуть розподілені у паритетному співвідношенні. Канали будуть представлені як в SD, так і у HD-якості.

Починаючи з січня 2014 року, "Футбол 1" та "Футбол 2" будуть доступні для кабельних та супутникових операторів виключно в єдиному дистрибуційному пакеті.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: Телепростір
Теги: телеканал Футбол 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим