Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Канали лінійки "Футбол" відмовляються від прямої реклами

Розмір тексту:   Розділ: Спорт на ТБ Опублікував: Володимир Мула25 грудня 2014 р., 14:43
Канали лінійки "Футбол" відмовляються від прямої реклами

Телеканали "Футбол 1" і "Футбол 2" із січня 2015 року відмовляються від прямої реклами в ефірі на користь розміщення преміального спонсорства.

Ексклюзивним продавцем преміальних спеціалізованих спонсорських пакетів на каналах є компанія "Спорт Маркет Плюс".

За словами директора медіахолдингу "Медіа Група Україна" Євгена Лященка, на сьогоднішній день таку модель відносин із рекламодавцями застосовують ФІФА та УЄФА.

Згідно зі стратегією продажів телеканалів "Футбол 1" і "Футбол 2" у 2015 році головна пропозиція полягатиме у наданні можливості рекламодавцеві придбати статус "Партнер каналів". Потенційні партнери зможуть обирати необхідну для них категорію співпраці. При цьому до пропозиції входитиме як обсяг спонсорських проявів в ефірі, так і позаефірні рекламні можливості, а період до розгляду - довгостроковий: наприклад, календарний рік або футбольний сезон.

Опція "Партнер каналів" буде єдиною можливою платформою для проявів в ефірі каналів "Футбол 1" і "Футбол 2".

"Дійсно, з першого дня Нового року канали "Футбол 1" і "Футбол 2" відмовляються від прямої реклами у своєму ефірі. Замінить цю опцію преміальне спонсорство, яке відрізняється від прямої реклами максимальною прив'язкою до програмного продукту та фіксованим розміщенням, - розповідає комерційний директор медіахолдингу "Медіа Група Україна" Володимир Квашин. - Це дозволить рекламодавцям отримувати більший ефект за рахунок високих показників частоти контакту з аудиторією, асоціативних прив'язок до бренду та підвищення лояльності".

Як відомо, канали "Футбол 1" і "Футбол 2" є платними, тож крім спонсорства вони планують надалі заробляти кошти і від абонплати, яку з кожного глядача їм сплачують провайдери.

"Суть нашої моделі бізнесу полягає в тому, що ми працюємо на абонентській платі, і, придбавши пакет наших футбольних каналів, глядач сплачує справедливу ціну за перегляд якісного видовищного футбольного контенту. Модель спортивних платних каналів не припускає рекламної монетизації, тому відмова від прямої реклами є логічним кроком", - зазначає нововведення директор каналів "Футбол 1" і "Футбол 2" Олександр Денисов.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим