Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

У Росії запрацює ще один спортивний канал

Розмір тексту:   Розділ: Спорт на ТБ Опублікував: Володимир Мула29 червня 2015 р., 13:51
У Росії запрацює ще один спортивний канал

У Росії на базі телеканалів "НТВ-Плюс" запускають загальнодоступний у країні спортивний телеканал. Відповідне доручення президент Росії Володимир Путін дав уряду РФ та низці організацій мовлення.

Забезпечення проекту покладено на ВАТ "Газпром" за участі федерального державного унітарного підприємства "Всеросійська державна телевізійна і радіомовна компанія" акціонерне товариство "Газпром-Медіа Холдинг", автономну некомерційну організацію "Спортивне мовлення", Олімпійський комітету Росії.

Доручення має бути виконане до 1 серпня 2015, а запуск мовлення плануэться на початок осені. Відповідальними за його виконання визначені прем'єр-міністр РМ Дмитро Медведєв, глава "Газпрому" Олексій Міллер і глава ВГТРК Олег Добродєєв.

У дорученні президента уточнюється, що при створенні спортивного телеканалу має бути передбачено використання виробничо-технологічної бази ВАТ "НТВ-Плюс" і мережі розповсюдження телеканалу "Россия-2". Також спортивному телеканалу повинна бути передана виробничо-технологічна база АНО "Спортивне мовлення".

На базі телеканалу має бути організована "ефективна система закупівлі та реалізації прав на телетрансляцію спортивних заходів".

Доручено також визначити джерела фінансування телеканалу, включаючи використання коштів, отриманих від Міжнародного олімпійського комітету на фінансування олімпійського телеканалу, а також додаткових фінансових коштів, що залишилися на рахунках Оргкомітету XXII Олімпійських зимових ігор і XI Паралімпійських зимових ігор 2014 року в Сочі.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: ТК
Теги: Росія Спорт Путін 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим