Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Уткін у перепалці з Канделакі проговорився, що спортивна дирекція "НТВ-Плюс" - розформовується

Розмір тексту:   Розділ: Спорт на ТБ Опублікував: Володимир Мула7 серпня 2015 р., 11:30
Уткін у перепалці з Канделакі проговорився, що спортивна дирекція "НТВ-Плюс" - розформовується

Телекоментатор і головний редактор спортивний дирекції "НТВ-Плюс" Василь Уткін прокоментував перепалку в твіттері з генпродюсером "Матч ТВ" Тіною Канделакі.

"Я досить спокійно самовиражаюся, а вже як ви це сприймаєте, ваша справа. Не бачу в цій історії нічого такого, що треба коментувати.

Тіна Гівієвна Канделакі мені зараз не начальник. Я поки що знаю тільки те, що наша редакцію де-юре ліквідується з 15 жовтня і ми всі написали заяву про звільнення. Зараз мій начальник Дмитро Дмитрович Чуковський. Його начальника звуть Олег Олегович Колесников. Його начальника звуть Олександр Всеволодович Вронський. Його начальника звуть Дмитро Миколайович Чернишенко. А над ним вже не знаю хто. Напевно, майже що Господь Бог.

Ми з Тіною Гівієвною давні знайомі. І ніяких виробничих відносин у нас зараз немає об'єктивно. Я працюю в "НТВ-Плюс", а вона призначена генпродюсером "Матч ТВ". Я не знаю, чи потраплю я туди.

Якщо запросять - тільки знайдіть де-небудь у моїй кар'єрі і житті, щоб я виносив сміття з хати. Не знайдете. Тому що я дуже дисциплінована людина. А в даний момент я вважаю себе абсолютно вільним в емоціях, висловлюваннях, іронії.

Мене надзвичайно важко зачепити. З приводу жиробаса повністю згоден з Тіною Гівієвною. Я ноги піднімаю на знак згоди! Дійсно, жиробасам необхідно переглянути ставлення до спорту.

Я як жиробас, що розкаївся повідомляю, що з 10 січня минулого року схуд на 85 кілограм, тому що переглянув своє ставлення до спорту. Нехай інші жиробаси вчинять так само. Я їх закликаю до цього від імені всіх московських товстунів", - сказав Уткін.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: tribuna
Теги: НТВ Плюс Василь Уткін 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим